Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, honnan tudhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, honnan tudhatja a pasi ha szexhianyotok van? Hogy viselkedtek akkor? Volt aki iskolaban masztizott, tanitasi idoben?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én sose mutattam, mutatom ki ha vágyom rá, ugyanúgy viselkedem mint máskor. A nyilvános helyen történő maszturbálást meg egyenesen undorítónak találom, hihetetlen hogy egyes élőlények nem bírják ki hazáig.
2017. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam se nagyon látszik. Esetleg jobban bámulom a pasikat.Kibírom otthonig a masztit.
2017. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem viselkedek másképp. masztizni nem szoktam:)
2017. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rámászok a barátomra. Ennyire egyszerű, ha szükségem van rá, akkor teszek érte.

Nem maszturbáltam a suliban.

2017. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár már jó ideje nem vagyok iskolás, de..

talán csak arról, hogy pikóns megjegyzéseket teszek, és a pasi megjegyzéseire is hasonlóan reagálok. :-)


N

2017. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

a csajoknak más a szexhiány, szóval hiába fantáziálgatsz, ők nem fognak neked nyíltan maszturbálni vagy hasonló, mert ha olyanok lennének, akkor otthon letudnák és nem lenne szexhiányuk.


Inkább ingerültek lesznek, kapkodósok, kötekednek és valahogy mindenben találnak valami beszólni valót. Hasonlít a menzeszre, de nem rosszindulatból csinálják, hanem, hogy foglalkozzanak velük.

Az én párom olyankor próbál úgy elcsábítani mint egy 16 éves kiéhezett, pattanásos, kocka srác, ami nem valami izgató, de tudom, hogy ha ilyen hülyén viselkedik, akkor ki van éhezve. Ha szexin viselkedik, akkor tudom, hogy kívánja a szexet, de kiéhezve azért nincs még.

Ezen felül piszkál, csak hogy valami reakciót kiváltson belőlem, hogy megkergessem és ledöntsem a lábáról. De persze minden csaj más.


Ha valahogy felhúzza magát, mert valami nagyon beindította, akkor egyszerűen leteper és szexelünk, ez szexi tud lenni, de nagyon ritka, mert nem a kiéhezettség miatt csinálja, hanem csak mert valamire nagyon beindult.

2017. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!