Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lánnyal sosem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánnyal sosem volt lehetőségem szexelni, érdemes ezzel a vágyammal foglalkoznom, vagy nem ér annyit az egész és inkább húzzam le a képzeletbeli bakancslistámról?

Figyelt kérdés
f

2017. aug. 23. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem vol 3 lányhoz szerencsém és nagyon élveztem. Igaz messzemenőkig nem olyan mint 1 tapasztalt lánnyal, de szerintem megvan a varázsa.Nekem nagyon bejön. Imádom a szűz lányokat.Ha figyelmes, türelmes, odaadó vagy mindenképp érdemes átt él i ezt az élményt, ha jól csinálod és ez alat em a szexre gondolok.
2017. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
Nem ér annyit,tapasztalatlanok és nem fogod élvezni,nem tudják mit kell csinálni,félnek,izgulnak.Persze más az,ha a barátnőd az,mert akkor egy nagyon szép dolog és tőled tanul meg mindent.
2017. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem olyan nagy flash, hidd el. A rutin ezerszer tobbet er.
2017. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"érdemes ezzel a vágyammal foglalkoznom"


Mi az hogy foglalkoznod? Iskolák környékén akarsz lófrálni vagy mi? Vagy megkérdezel minden csaj-t hogy szűz-e?


Amúgy meg nem mindegy hány éves vagy. Ha 30 akkor inkább hanyagold a dolgot.

2017. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Semmi jó nincs benne.


Fél, izgul, szűk, "fáj, vedd ki",-nyavalygás és társai. Várhatsz rá évezredekig, és még akkor is lehet, hogy visszatáncol... felejtsd el, a tapasztalat szeritnem sokkal többet ér :)

2017. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

akkor érdemes szűzzel csinálnod, ha te is érzel iránta valamit, ha igenis szeretnél neki örömöt okozni és megtanítani a szexre és nem csak egy kósza menetre keresel.

Ha kósza menetre keresel, akkor csak lelkiismeret furdalás és egy MAX közepes szex lesz belőle (de inkább béna szex)

2017. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"szeretnél neki örömöt okozni és megtanítani a szexre"

Ezaz. A lényegre tapintottál!


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, számomra mindegyik nagyon hasznos!

2017. aug. 23. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz voltam amikor összejöttem a barátommal, másfél hónap után feküdtünk le, nem volt kérdéses hogy akarom-e, nem fájt, nem nyavalyogtam, nagyon élveztem.

Nem húztam sokáig, tudtam hogy akarom, nem is fájt, és ő is élvezte a dolgot. Egyszerűen ráéreztünk mi kell a másiknak, igen, én is, szűzen.

Szóval ne általánosítsunk ennyire :P

2017. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányként válaszolok neked.

Az első alkalom nekem eléggé fájt, nem is mondanám igazi szexnek, ami akkor történt. Többször kellett nekiállni, fokozatosan csinálni, stb.

Szóval én is azt tudom mondani, hogy ha nem érzel semmit a lány iránt, hagyd ezt a dolgot. Neked sem lesz jó élmény, és a lánynak is inkább olyannal kéne elveszítenie, akit szeret.

Ha érzel valamit a lány iránt, és szeretnél tanítgatni, akkor csak hajrá.

2017. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem téves elképzelésed lehet róla. Ha arab módjára csak meg akarod erőszakolni, mintha kilyukasztanál egy metrójegyet akkor felejtsd el. Egy szüzet lefektetni szerintem nem jobb mint egy gyakorlottabb csajt, inkább macerásabb.


Én olyannal voltam aki elvesztette egy egyéjszakásban és én voltam neki a második éjszaka egész életében. Akkora szar estém se volt még. Nem azt mondom h minden lány ilyen lenne mert sok közülük totál nem ilyen lenne, de Olyan ez mintha egy jó focizásra vágynál és olyanok jönnének le a térre akik azelőtt még labdát se nagyon láttak élőben. Elképzelheted milyen játék lenne belőle....

35F

2017. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!