Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik nálunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik nálunk, Magyarországon, a valóságban is működő DDLG "kapcsplat"?

Figyelt kérdés

És nem a 20 éves lány és a 30 éves pasas felállálsra gondolok, mert az megközelítőleg sem DD, max a lány lehet LG.

Bevallom férfiasan, birizgálja a fantáziám. Csak nem tudom, hogy ez a valóságban is létezik, létezhet? Valóban vannak olyan huszonéves lányok, akiknek ténylegesen "bejönnek" az igazán felnőtt, érett, 40-es vagy talán még idősebb férfiak is?

40+Ffi



#fiatal #idősebb férfi #érett férfi fiatal lány
2017. aug. 27. 22:50
1 2 3
 1/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
2017. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ismerek olyan lányt aki hasonló kapcsolatban van a "daddyjével"

mondjuk neki külföldi a "daddyje"

2017. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És egyértelműen csak a pénzről szól? Vagy a szex a lényeg mindkét fél részéről?
2017. aug. 27. 22:55
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2017. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Mi az h egyértelműen? Ennek semmi köze a pénzhez.
2017. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok:

akiről írtam ott lelki dolgok vannak, nincs pénz és testiség (főleg a táv miatt gondolom)

a lány elmondása szerint lelkileg sokat kap a pasitól, de párkapcsolata ment rá a "daddy" létére

2017. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az "igazi" DDLG kapcsolatnak tényleg nem kellene a pénzről szólni, ez így igaz! Csak azért kérdeztem, mert volt már olyan "felajánlás", hogy valamit valamiért. Ami ellen lehet nem is lenne kifogásom, bár ez már más kategória. Úgyhogy ezért kérdeztem az anyagi részt.
2017. aug. 27. 23:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az érett férfiak, igaz kicsit fiatalabb lany vagyok mint huszonéves:)
2017. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mennyi az a "kicsit"? És mi az, ami miatt bejönnek?
2017. aug. 27. 23:13
 10/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy léteznek. Nekem, ahogy sok más fiatal lánynak is bejönnek az idősebb,érett férfiak.
2017. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!