Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érdekelne, h. mennyire van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, h. mennyire van (még) igény a normális, szereteten, szerelmen, vonzalmon, (tiszteleten? ) alapuló szexre, amiben a fő csapásvonal szintén az egymás kölcsönösen boldoggá tétele?

Figyelt kérdés

Gondolom sokat változott a szexuális kultúra, preferencia mióta én tizenéves voltam (több, mint 20 éve). Olvasván szexualitás kategóriában a sok gyakoris kérdést, nem tudom, h. van-e erre igény, vagy csak az 'extremitásokra'?. (Van még arra igény, h. nem bevonva pl. harmadik felet, dildót, emésztési és kiválasztási végterméket, menstruációs vért és nyákot, láb (szagú) fétiseket, csak 'úgy' egy jót szeretkezni?)

Tudom, h. az itt hozzászólók nem reprezentálják a magyar (ajkú) társadalmat, de egy kis orientációt adhatnak arra vonatkozólag, h. mire számíthatok egy új kapcsolatban.

Ha lehet, ne tizenévesek, hanem inkább felnőttek, 30 +osok írjanak.



2017. szept. 7. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak. Csak a normális dolgokról nem írnak ki kérdést. És ne a gyk-s kérdések színvonalából indulj ki. 28N
2017. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Arra számíthatsz, hogy s...be fognak dugni, akármilyen nemű is vagy. :-)
2017. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez alap, de persze néha lehetnek durvábbak is a dolgok, de mindenképpen csak olyannal megyek ágyba akit szeretek.
2017. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy van rá igény, sőt ez az ideális.


De azért valamennyi átmenetre szükség van a teljesen naturál szex és a nagyon szélsőséges dolgok között.


Nemrég volt itt egy iromány amit egy lány írt, hogy mit képzel a pasija hogy a harisnya tetszik neki mert akkor nem rá izgul hanem a harisnyára.


Na most aki ennyit sem képes megtenni hogy felvegyen egy szexi harisnyát az köszönöm nem kell.

2017. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok 30/F
2017. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már megint a harisnya... Kinek kell ez? A nőre izgulj fel! Édes Istenem....


Amúgy a dildóval mi a baj? Barátnőmmel 8 hónap alatt kb. 200-szor együtt voltunk. A dildóját 2-szer vettük elő.

Más zárójeles dolog nem érdekel. A jó szeretkezést azért meghallgatnám hogy mit takar neked. A csajom nem szereti például a maszatolást, hanem keményen meg kell dugni, ő ugyanígy lovagol. Nem lassan, ha érted. Az orgazmuskészsége nagyon jó.

Csak egy kérdés: te amúgy élsz rendszeres nemi életet?

2017. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Uncsi ez a képmutató stílus.
2017. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam képmutatónak, én is szeretem a jó szexet (az olyat, amire szinte mindenki azt mondja, h. jó...), és nem feltétlenül Danielle Steel felfogásában...
2017. szept. 7. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan verzió nincs, hogy arra volna-e igény, hogy két ember - mindenféle zárójelek, meg kőccsönöstiszteletességes normálisságok nélkül -hóttegyszerűen csak b@sszon egy jót?


Mert oda én is jelentkeznék.

2017. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki mondja meg, hogy milyen egy jó szeretkezés?

Nekem volt olyan nőm, aki kizárólag csiklónyalástól élvezett el, és szívesen, lelkesen és nagy hozzáértéssel szopott. Mivel nekem is ez volt a kedvencem, soha nem is hatoltam bele, legfeljebb egy ujjal, nyalás közben. Most akkor ez nem volt rendben?

Szerintem nagyon is.

A Gyakorin olyanokkal találkozunk, akiknek kérdésük van, sokszor azért, mert valami extrémmel szembesültek. Ez messze nem az átlag.

És igen, nagyon finom a rakott krumpli, meg a rántotthús, de néha megkóstoljuk a szusit is, aztán vagy ízlik, vagy nem.

Van egy angol közmondás: úriember nem csodálkozik.

2017. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!