Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés ellen vlami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beltazor91 kérdése:

Korai magömlés ellen vlami ötlet? Óvszer felhúzása után sajnos azonnal elmegyek.

Figyelt kérdés
Javaslat, vagy technikát esetleg vlami bevált érzéstelenítőt tudtok ajánlani? Köszi!

2017. szept. 14. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A) ne húzz gumit.

B) verd ki előtte fél órával.

(Mondjuk ha előtte pár napon át naponta 2-3 alkalommal is kivered 8-10 óránként, az lehet hasznos lesz...)

2017. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindent kipróbáltam de semmi sem segített a 10 év alatt. Kivéve az ssri. típusú antidepresszáns szedése. Nekem eddig semmi kárt nem okozott, szex előtt fél órával beveszem és jelentősen megnyújtja a szexet nálam.

Most biztos fognak írni ide mindenféle ellenjavaslatot ezzel kapcsolatban, de nem az antidepresszánsok mellékhatásai volt a kérdés, hanem megoldás egy ilyen gyötrelmes problémára. A szerotonin visszavételgátló nekem bevált és mindenkinek bevált eddig.

Mielőtt bárki megkérdezné csak pszichiáter írhatja fel vagy ideggyógyász esetleg.

Ez nem Xanax vagy hasonló nem olyan brutális szer.

2017. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is verd ki akció előtt pár órával,mert ez nagyon nem normális.
2017. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!