Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok rúdtáncos lánnyal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok rúdtáncos lánnyal? Nem lenne fura, hogy régen ez kizárólag csak a sztriptíztáncos prostituáltak mestersége volt?

Figyelt kérdés
Manapság meg már tinilányok is járnak ilyen edzésre.

2017. szept. 14. 23:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Rúdtánc és rúdtánc között is van különbség: van az erotikus tánc és van a sport változata..
2017. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Jaj istenem, itt a legtöbb pasi örülne, ha legalább a csúnyább lányok szóbaállnának velük, nemhogy a sportosak :D Hagyjuk már.
2017. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy féltékeny-e rá. (Ha nem csak hobbiból, edzőteremben űzi)
2017. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Már azért plusz pont jár, ha sportol valamint és nem csak otthon tesped s várja a csodát.

Plusz ha még olyan sportot űz amivel színesebbé lehet tenni a szexuális életünket az csak még nagyobb előny.

2017. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

# 12


Az ilyen kommenteket csúnya szűzfiúk szokták írni, aki beérik ribi lányokkal is, esetleg nagyon-nagyon csúnya lányok vagy szintén ribik. :D

Menjél innen a frusztráltságoddal, senki sem kíváncsi rád.

2017. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
#15 lány vagyok, kezdjük ott. Nem tudom, miért lenne ribi, aki rúdtáncol, szerintem nagyon jó sport, nőies és minden izmot megmozgat, nagyon értelmes lányok is csinálják, nem csak agyhalottak. És ugyebár ezt a sportot általában vékony, csinos lányok űzik. Ergo olyanok, amilyeneket az itteni legtöbb pasi max csak nézhet, vagy szerinted adoniszok járnak többségben erre az oldalra? :D
2017. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az itteni pasik többsége azt írta, hogy simán járna vele, logikád szerint itteni pasik -> szűz csúnyafiúk, Itteni pasik -> járnának ilyen lánnyal


Tehát a másiknak van igaza, hogy a szűzfiúk járnának már egy ribivel is, te is őt igazolod a logikáddal

2017. szept. 16. 17:07
 18/20 anonim ***** válasza:
35%

Te is észrevetted báttya? Mi ez a sok rúdtáncos k-rva te? Mész instagramra mindegyik pole fitness girl azt 2 gyakorlatot tudhat, de már fent a kép olyan szétbaxott lábakkal egy bugyiban, hogy a méhéig belátsz. Többsége 15 kb, aki orrba-szájba csalja a jelenlegi kanját.

Szutyok kis riherongyok.

2017. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Csak akkor, ha időnként engem is elszórakoztatna a gyakorlataival. Talán összeállítanék neki egy külön gyakorlatsort, amit nekem adna elő. Kipróbáltatnám vele, mennyi ideig tud a rúdon fejjel lefele lenni, függőlegesen kinyújtott lábakkal. Vagy terpeszbe tett lábakkal, esetleg pucsítva.
2018. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Hát az én rúdtáncos ismerőseim mind sportból csinálták, egyik sem akarta csak úgy bemutatni a tudományát.
2018. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!