Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mit élveztek a lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit élveztek a lábfétisben?

Figyelt kérdés
Nem büdi, nem undi nektek?
2017. szept. 16. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én is szeretném tudni, mert az összes ilyen retardált itt gyülekezik. De annyi van belőlük, hogy ha el akarsz menni egy dominához magyarországon, akkor náluk a fétish egyet jelent a lábfétissel, miközben annyi más fétis is van. Latex pl... 28F
2017. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Én semmit. Nekem undi és büdi.
2017. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam a lábfétish combnál kezdődik :3
2017. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

A talp puhaságát, a lábfej-, lábujjak hajlékonyságát, az egész lábfej formáját. Ha szerepjátékot tesz az ember hozzá, akkor benne van a női dominancia is.

Minden testrésznek van egy általános illata.

2017. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem. Nekem sokkal jobb fétisem van! :D
2017. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

# 1


Nincs semmi olyan vágyam, ami a fétis kategóriába sorolható lenne, mégsem gondolok úgy az ilyen emberekre, hogy "retardáltak".


Ha meg neked ráadásul van valami fétised - akár latex, akár más - amivel még dominához is elmennél, akkor végképp nem értem, hogy mire fel, milyen alapon minősítesz másokat ilyen jelzőkkel a saját fétisük miatt.


Vagy esetleg saját magadat is "retardáltnak" tartod?

2017. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

6-os!


Hasonlítsd már össze a kettőt. A lábfej, egy szexuálisan teljesen semleges testrész, semmilyen szerepe nincs a szexben. Se funkcionálisan, se vizuálisan. Olyan kb mintha valakinek meg akarnád dugni a fülét. Ezért tartom retardáltnak őket.


A latex fétish meg nem azt jelenti hogy a gumiruhát dugnád meg, és az izgat fel, hanem a viselője. A latex még szexibbé teszi az emberi testet. Olyan mint egy második, tökéletes, hibáktól mentes bőr. Ezért is nevezik néha "2nd skinnek". Szóval akinek latex-fétise van, az ugyan-úgy a lány puncijára, popsijára, melleire izgul fel, csak éppen sokkal dögösebbnek látja azokat a csillogó gumiban. Ha a latexmániások egy darab gumit akarnának megdugni, azokat is retardáltnak tartanám. El nem bírom képzelni, hogyan kelt valakiben szexuális vágyat egy lábfej. Meg megkérdezném ezektől az emberektől, hogy mi lenne a véleményük arról, ha valakinek "orr fétise" lenne, és arra izgulna fel, hogy mások orrát szagolgassa, nyalogassa, puszilgassa, vagy ráverje. Gondolom betegnek, és retardáltnak tartanák, és nem értenék, hogy hogyan találhatja azt valaki szexuálisan vonzónak. Nah pont így vagyunk mi is a lábfetisisztákkal.


És amúgy már baromira unom ezt a beteg liberális közgondolkodást, hogy minden deviáns szexuális abberráltságot el kell fogadni, és senkire nem lehet azt mondani hogy beteg. De igen, ezek betegek.


Ez szexi:


[link]


Ez nem:


[link]

2017. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4+1
2017. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
A büdi láb undi. Létezik ám olyan is, hogy tisztálkodás. Ennyi újdonság elég is lesz mára neked.
2017. szept. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 háromlábúszék válasza:

Kedves 6-os!

Eléggé arrogáns módon fejted ki a véleményed, egy olyan fétissel szemben, ami a férfiak, legnagyobb részét érinti, a fétisesek között. Ebből következően sokkal elfogadottabb, a latex fétisnél.(nem mintha azzal bármi baj lenne) Az, hogy a női testnek minden egyes része, gyönyörködtetni képes a férfit, és vonzalmat gerjeszthet benne, az szerintem nem beteges. Teszem azt, a hölgyek feneke, és melle (amiket te is megemlítettél) sem tölt be semmilyen szexuális funkciót, mégis erogén zóna. Ezek szinte mindenkit izgatnak , ettől még fétisek. Úgy ahogyan a fül, a láb, a nyak vagy annyi más rész az emberi testen. Ezen felül pedig, léteik orr fétis is. Ami bár kisebb százalékban jelenik meg, mégis ugyan abba a kategóriába tartozik, mint az eddig felemlegetett társai.

Én sem értem a te fétised okát, ettől még nem degradállak retardál állatnak. Szűklátókörűségre enged következtetni, hogy az a tevékenység aminek nem érted a motivációját, az már rögtön bűnös. Remélem, bizonyos részek a kérdére is választ adnak.

2017. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!