Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaptam egy popsikúpot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy popsikúpot a pasimtól, meddig kell ezt használni?

Figyelt kérdés

Már csináltuk análisan, de őt izgatják ezek a dolgok, szerinte nagyon mocskos és izgató ha én játszom magammal, vagy ő dugja a fenekembe :) végülis én is élvezem.. csak nem tudom meddig kell vagy lehet ezt használni, tapasztaltabbak valami tipp?

22L



2017. szept. 16. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de nem tesz jót a záró izmaidnak, ne vidd túlzásba!!


Mondd neki, hogy most TE nézed, ahogyan ő játszik a saját popsijával, és sokáig szereted!!

2017. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

#1. Te honnan tudod, hogy mit meddig szeret a kérdező?


Amúgy szerintem ez a méretétől is függ a dolognak, de ha kellemetlen, akkor szakítsd meg.

2017. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
csíra vagy
2017. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
40%

most már életed végégig

..

2017. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan használd addig amig jól esik. Mivel élvezed nyílván kellemes érzéseket nyújt számodra. Bent hagyhatod órákig, egész nap vagy éjjel. Utazhatsz, vásárolhatsz, dolgozhatsz is így gond nélkűl. Hosszú távon sem lesz tőle semmi bajod. Egészségedre s kellemes órákat, napokat, heteket kívánok használatával...
2017. szept. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Amikor csak akarod, de leginkább: amikor felizgat, hogy használod.
2017. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez milyen kúp? Van valami gyógyszertartalma? Mint pl. a Reparon. Milyen hatása van?
2017. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!