Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 feletti nőkhöz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti nőkhöz szól a kérdésem: Ismerkednétek egy 28 éves pasival, akár komoly kapcsolat, akár kaland céljából? Nem zavarna titeket a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

És neked inkább olyan nő van a fejedben, akinek már van(nak) gyereke(i) korábbi kapcsolatából, vagy olyat aki mostanában akarna majd vállalni?


Mert ezeket erősen be kell kalkulálnod egy harmincas nőnél.

2017. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Altalaban nekem idosebb baratnoim voltak. De ez a kerdes sose merult fel bennem es szerintem bennuk sem.
2017. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Manapság ez eléggé gyakran elhangzó kérdés itt, az oldalon (is).

Ha 28 éves vagy, 35 éves nővel még simán kialakulhat normál, hosszútávú kapcsolat.

40+-tól már nehezen tudok elképzelni komoly kapcsolatot, de (akár hosszabb távú) szexkapcsolatot igen.


A komoly korkülönbséges kapcsolat kialakítása előtt mindenképpen tisztázni kell pár alapkérdést, pl. a gyerektémát.Akár magaddal is.

2017. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 34 vagyok, de lelkileg még kamasz :)

Így simán jól érzem magam nálamnál fiatalabb srácokkal

2017. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze,inkább mint a 35 felettiekkel.
2017. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy normális nő 35 alatt nem gondol gyerekre a mai világban. Aki igen, a számomra egy gyenge lúzer. Viszont az erős és gyönyörű 30-as 40-es nőket imádom.
2017. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet ennyire élesen meghatározni a gyerekvállalást. an aki korábban szeretne gyereket, van aki a karrierjére koncentrál, később talál párt és később vállal gyereket.

Megfontoltan mindkettő helyén van.


Nagyon sokáig húzni sem érdemes, mi van akkor, ha nem jön rögtön össze, 40 éves kor körül pedig bármennyire modern az orvostudomány még mindig kockázatos - főleg első- gyereket vállalni.


A kérdés vonatkozásában pedig..ha a 28 éves pasi megismerkedik egy 35 év feletti nővel nem hinném,hogy rögtön a gyerekvállaláson gondolkodnának.Szerintem egy ilyen korkülönbséges kapcsolatba már nem kerülne szóba a gyerek kérdés.

2017. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Többször olvastam már itt az oldalon,hogy a 30+ nők,férfiak hangoztatják,hogy mennyivel fiatalabbnak néznek ki a koruknál, sőt, mindenki így véleményezi.

Ebben nem kételkedem, de a kor, hát az kor. Nézhet ki egy nő fiatalosnak harminc/negyven éves korában is, sőt, még ötvenesként is jól tarthatja magát, és a pasi is rendelkezhet hasonlóan fiatal külsővel, világlátással de ha 40-50 éves, hát akkor annyi, és nem fiatalabb.Ott tart az életében.Fiatalos negyven nő már kevésbé vállal gyereket, ahogy a pasik se hinném,hogy ennyi idősen fiatalos külsővel erre vágynak.


Nincs ezzel a "tényleges kor/amennyinek érezzük magunkat" kérdéssel gond, de számomra - nő vagyok- az se vonzó ha valaki nagyon nem annyinak akar látszani, mint amennyi.

2017. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!