Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemisták, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, ti milyen gyakran szexeltek a párotokkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy mindketten egyetemisták vagyok, és külön laktok, koleszben vagy albérletben lakótársakkal. Milyen gyakran tudtok így szexet összehozni és hol?

2017. szept. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nincs most párom, de ha szexelek, akkor mindig a pasinál, tehát lakás, ház, vagy villa/hotel/apartman. Ha lenne párom, akkor hol nálunk lennénk, hol náluk, olyannal nem jövök össze, akivel ne lehetne ezt normálisan megoldani, szobatárs vagy nagy távolság miatt. Lakótárs nem zavarna, max halkan csinálnánk, nálam viszont lehet hangosan is, kertesházban lakok.

21L

2017. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak én vagyok egyetemista és másik városban lakok így hétvégén találkozunk és olyankor van szex.
2017. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Csak az előadások közti szünetben, mert a tanulás az első!


Vicxen kívül: Mi csak hétvégén tudunk együtt lenni de olyankor bepótolunk mindent :)

2017. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetente párszor amikor talizunk de olyankor van hogy egész nap szinte csak kefélünk.De nekem még ez sem elég most is jöhetne egy tettrekész tökös pasas aki szexi és szereti lefogni a csajt.
2018. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!