Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta kapcsolatban levő nők!...

Régóta kapcsolatban levő nők! Szőrtelenítetek még? Milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Nyilván egy friss kapcsolatnál másabb, ügyelni a "simaságra". De akik régóta ugyan azzal vannak, mennyi az a szőrmennyiség amit még magatokon mertek hagyni?

2017. szept. 22. 21:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%

A lábamat, hónaljamat két-három naponta szőrtelenítem (ahogy az elején is), de intim részeken már csak a nagyajkak szélét szoktam a párom kérésére (régebben fazonom volt). Kicsit több mint másfél éve vagyunk együtt.

20L

2017. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
Ez emberfuggo. Tobb mint 2 eve vagyunk egyutt, de ettol fuggetlenul is rendszeresen szortelenitek mindent. Nem hagyok meg nagy szormennyiseget soha, es ez +3 ev mulva se lesz mashogy.
2017. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

valamiért nem értem ezeket...

magyarul csak a párjuk miatt szőrtelenítenek normálisan? és ha tovább együtt vannak akkor már nem érdekli annyira hogy szőrtelenítsen? akkor az halálra ítélt, nem? ha elveszti az érdeklődést, prioritást a dolog...


de egyébként meg nem mások miatt kéne ezt se. ha te jólérzed magad szőrösen miért kéne? vagy, aki vagy, ahogy jól érzed magad. akinek tetszik tetszik, akinek nem, nem...

de azért a magunkhoz való igényességnhez hozzájárul ez is... :DDD

2017. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
73%

A hónaljamat rendszeresen, a lábamat igy, hogy hosszúnadrágos idő van csak akkor, ha találkozok a párommal, intim területeken pedig szintén szoktam hogyha találkozunk (hetente szoktunk) de ha nincs kedvem és úgy hagyom akkor sincs semmi, nem zavarja egyikünket sem:)

3 éves kapcsolat

2017. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Pasi vagyok.. a barátnőm kicsit más állásponton van.

Mi nagyon sokat beszélgetünk! És egyszer szóba jött ez a téma is, ő azt mondta, hogy sosem miattam szőrtelenít hanem maga miatt, mert ha szőrös lenne a lába a hónalja, vagy a puncija akkor nem tudna magára nőként tekinteni, és gátlásossá válna előttem, szóval ne gondolja azt, hogy miattam csinálja! Nem nekem imponál, hanem így érzi jól magát.


3 év (boldog 3év!)

2017. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindet! Egy normális nőn nem nő szőr csak a sunáján.
2017. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 RoseTyler ***** válasza:
78%
A lábamat nyáron kétnaponta, mert hát mindenki látja a rövid cuccokban, hosszúgatyás időszakban ritkábban (de kb. 6 nap a tűréshatárom), intim részeken 2-3 naponta vagy szex előtt, hónaljnál 1-2 naponta. Ja, és ez persze borotvával, mert a gyantázás nem jött be. És egyrészt ugye a párom miatt is csinálom, de inkább azért, mert nekem nagyon kellemetlen, ha a szűkebb fazonú ruhák egész napra elnyomják a szőrszálakat. Én meg szeretem a testre simuló cuccokat. 33N, 10 éve kapcsolatban
2017. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Magam miatt szőrtelenítek. Minden másnap láb, hónalj. Intim rèsz hetente. 7 èv
2017. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi 18 éve vagyunk együtt de hetente szőrtelenítek ugyan úgy mint az elején 36N
2017. szept. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Én egy jó ideje egyedül vagyok, és már középkorúnak számítok, de rendszeresen szőrtelenítek, ugyanúgy, ahogy járok fodrászhoz, kozmetikushoz, rendben tartom a körmeimet, stb. A rutin része, rühellem az ápolatlanságot.
2017. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!