Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pozícióban szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozícióban szoktátok a lányokat orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ágyon fekszik, előtte térdelek, 69-ben, vagy az arcomra ül :)
2017. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Kézen áll, lábai a vállamon.
2017. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy volna, csakbtenné vki.
2017. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Haton fekszik lába vállamon
2017. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem a lányokat, hanem egy nőt.

1. Hanyatt fekszik, én szemből, a combja között, tenyeremben az állam, egy ujjam a hüvelybemeneténél.

2. Hanyatt fekszik, én felül vagyok, de fejtől-lábtól, a combját átkarolom, az ujjammal mindent elérek.

3. Klasszikus 69, én alul hanyatt. Amikor igazán kezd jó lenni neki, engem hanyagol, mert nem tud kétfelé figyelni. Nem bánom, van időm, utána én következem...

A 3. mindig tuti, a 2. inkább csak izgalmas, az 1. szintén be szokott válni.

2017. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
BE a szájába és nyeljed....
2017. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pozició mindegy, a lényeg, hogy a lánynak, nőnek kényelmes legyen, és évezze, hogy kényeztetem. A 69-t szeretem a legjobban a kölcsönösségéért.
2017. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem hátulról. Előttem térdel, de a melle és a feje már az ágyon, a popsija az égnek mered. Gyönyörű formás a popsija. Szeretek belenyalni oda is. Sajnos így nehezebben érem el a csiklóját, így változtatni kell.

Amikor ő hanyatt fekszik, annál jobban szeretem a 69-et. 69-ben a fincsi nedű a csiklójára folyik, így automatikusan keni ott is. Sűrűbb, mint a nyál, élvezetesebb neki, nem beszélve az ízéről!

2017. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fölém guggol én azt,de ha neki más jön be akkor úgy is jó
2017. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!