Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ha este szexeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha este szexeltek a párotokkal akkor az akció után szoktatok puncit mosni?

Figyelt kérdés

Zavar benneteket, ha spermás a puncitok?

Én ha már zuhanyoztam előtte akkor nem szoktam emiatt még egyszer letusolni.


2017. szept. 22. 22:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2017. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
40%
akkor belédbüdösödik,te igénytelen.
2017. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Havonta egyszer szabad fürdeni, történjen bármi is!
2017. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
Zuhanyzom szex után és előtt is ..Alap.
2017. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%
Húúú akkor csak az én exem volt ennyire igénytelen, hogy se szex előtt nem akart zuhanyozni (mert nem szeretett "rákészülni" és spontán jobb), utána meg minek?
2017. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
46%
El sem tudnám képzelni, hogy milyen lenne ha nem mosakodnék meg utána... Az igénytelenség netovábbja, úristen..
2017. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
aha,itt mindenki fürdik szex után,persze,ha olyan igazi volt,ereje nem volna,meg minek,reggel is lehet zuhanyozni,engem kifejezetten idegesítene,ha rögtön utána futna a fürdőbe,és nem tudnék hozzábújni rögtön és aludni együtt. Vagy mit szolnának,ha utána én is futnék rögtön lemosni a farkam. Komolyan vicc! Nem is értem akik írják,hogy rögtön,meg persze.
2017. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Elötte azért mindenképp, utána nem mindig, van, h csak nedves törlö, attol függ, mennyire vagyok ki 😊
2017. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%
Igen, előtte is meg utána is:)
2017. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Helyzettől függ, ha gyorsan esünk egymásnak, és még van erőnk, akkor utána egy közös zuhany, de ha már fürdés után vagyunk, akkor csak reggel szoktam letusolni, mert szeretek utána hozzábújni, és úgy elaludni. 20/L
2017. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!