Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők a szemérem test szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a szemérem test szerintetek szőrösen is a legtermészetesebb a legszebb kincse a nőknek illetve tinédzser lányoknak?

Figyelt kérdés

Kort is írhattok.

Természetesen ha normál módon ápolva van.

Fiú vagyok 20 éves.

köszönöm szépen a válaszokat.


2017. szept. 24. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretsz nyalás közben szört köpködni?

Egyébként miért lenne kincs? Tök mindegy hogy szőrös , fazonra igazított,vagy csupasz . Az összes punci nálunk van

2017. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csupaszon jobb.
2017. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem.
2017. szept. 24. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem. Utálom a szőrt magamon, odalent is, úgyhogy szőrtelenítek. Mert nekem így jobban tetszik, praktikusabb, és orális szex közben sem kell senkinek szőrt köpködnie vagy utat vágni egy dzsungelben. Számomra így sokkal higiénikusabb is.

30N

2017. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Undorodnék magamtól, ha nem szőrtelenítenék.

21L

2017. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Elhiszem
2017. szept. 24. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyenleném, ha ez volna a legnagyobb "értékem". Egy kis meleg lyuk rajtam.
2017. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg tök cuki, h így gondolod.

köszönöm a női nem nevében is, hogy a szőrös punci a legszebb számodra :)

2017. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En undorodom a nemiszerven a szortol mindketto nemnel :D meg sose tudtam ugy gondolni a vaginamra, hogy az egy kincs. Az egy szerv, amiből ver folyik havi 1x es alaposan meg kell mosni mert elkapsz valamit. Ennyi a velemenyem rola.
2017. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is a 8-sal értek egyet. :) Egyébként az az érdekes, hogy nekem önmagában tök szép lenne, hogy szőrös, hiszen ez a természetes. De mivel annyira a borotvált az elfogadott- legalábbis nagy százelékban- ezért nem is merném meghagyni, és megkockáztatni, hogy egy fiúnak majd nagyon nem tetszik. :( Igazából még ha tetszene is neki, én magam furának érezném, hogy lássa, annyira belém van már ülteteve ez a "le kell borotválni".
2017. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!