Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktassam le a baratno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a baratnomed, arrol hogy gumi nelkul akarja? Tudom erdekes kerdes, de tanacstalan vagyok. Kicsit erdekes a helyzet, idaig 4 baratja volt, de kb mindenkivel gumi nelkul csinalta a legtobbet, en felek a dologtol.

Figyelt kérdés

Nem arrol van szo hogy gumival nem hajlando, de folyamatosan kisert hogy a nelkul tegyem be neki, de en felek a dologtol.A legrosszabb hogy meg a baratnoi is ebben tamogatjak, mert ok is ugyan ugy csinaljak.En kicsit biztonsag manias vagyok, minden alkalom utan monthatni tussolok wc-zek annak ellenere hogy ovszerrel van, es mellette meg ovszerrel se vagyok hajlando bele elvezni, olyankor is kiveszem. Tudtommal nincs elovaladekom, vagyis en idaig 2x ha lattam, de mellette neki nagyon rendezetlen ciklusa van, ossze vissza jon meg neki. Meg eleve felek a dologtol, de folyamatosan kisert vele...Tettem mar be neki siman, de par dofesen kivul tobbet nem mertem bent hagyni.


Tancsok?



2017. szept. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Arról, hogy ő mit akarjon leszoktatni nem tudod. Ő akar valamit, legfeljebb nem mondja egy ideig.


Azért jó kis paragép lehetsz, ha gumiban se mersz elélvezni benn :)

2017. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szed fogamzásgátlót?

Ha a nemibetegségektől félsz vidd el egy teljeekörű kivizsgálásra.

De wc-n ülve is elkaphatsz bármit.

23 N

2017. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szedjen fogamzásgátlót. A szabálytalan ciklusát is rendbe hozza vele.
2017. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenre a fogamzásgátló a jó.

Menjen Endroklinológushoz nézessen hormon sort.

Mert a szabálytalan ciklust okozhatja PCOS ( policisztás ovárium szindróma azaz cisztás petefészkek) és IR ( Inculinrezisztencia)

Erre meg pont nem jó a fogamzásgátló akinek bármelyik fenáll a két betegség közűl vagy mind2 jelen van az NEM SZEDHET Fogamzásgátló tablettát!!!!!!

23 N

2017. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

fogamzasgatlot nem akar szedni mert fel hogy elhizik tole, a " majd kiveszed idoben " modszer hive.


az meg hogy nem merek ovszerrel bele elvezni irrelevans, nem izgat fel a dolog hogy benne elvezzek el. van nemi paranojam is az is igaz, de jelen esetben ez irrelevans.

2017. szept. 26. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél te az okosabb és felelősségteljesebb és ne engedd! Mondjuk nekem nőként eszembe nem jutna ilyen, ha nem szedek fogamzásgátlót. 34N
2017. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nagyobb lenne a biztonság, ha gumiban se tennéd be neki. Max. a szájába és kiveszed onnan is időben.
2017. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha kivizsgálja a Nőgyógyász mielőtt tablettát ír akkor Nem fog hízni.

A kiveszed időben nem védekezés

Használjon Pesszáriumot Méhszájsapkát ezek hormon mentesek.

Ne játszon a tűzzel . Rengeteg olyan gyerek születik aki csak előváladékból fogant.

Ez a csaj vagy agyilag zokni és megse kottyan neki egy Abortusz.

Vagy egy kis bestia és így akar megfogni hogy teherbeesik tőled ..

Csak ez a buta liba nem tudja hogy simán le lépnek a pasik rögtön de akár a gyermek születése után pár hónappal is képesek szedni a sátorfájukat

2017. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor hasznaljon hormonos huvelygyurut.
2017. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!