Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de amiòta megláttam a szomszėd csajt pucėran, azóta ha szexelünk a párommal mindig arra gondolok hogy a szomszėd csajt dugom. Szerintetek elmondjam a barátnőmnek mit ėrzek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ hogy együtt akarsz maradni a csajoddal 😀ha nem mond el ha igen akkor hallgatni arany 😀
2017. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod a szomszéd lányt?
2017. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmutatni,mert nincs ròla fotòm...Úgyanis augusztusban láttam meg pucėran a strand nõi öltözõjėben.
2017. szept. 28. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik, a fantáziád szabad, de ez az én személyes véleményem. Fájó igazság, de attól, hogy valaki nem mondja mi jár a fejében bármi az eszébe juthat. A lényeg az, hogy addig jó míg egyszer gondolsz rá, aztán a párod úgyis elcsábít újra meg újra...a szomszéd csaj meg nem járna valami jól, ha a párod megtudja, hogy valamilyen oknál fogva pont a látótávolságod közelében volt pucér. Ha meg a szerelem kölcsönös nincs okod azon aggódni, hogy elmond neki...nem kell mindent tudnia főleg neked fájdalmat okozni azzal, ha elmondod.

Ő se gondol állandó jelleggel csak rád, de attól még te jársz jól. Ellenkező esetben Te. Csak bírni kell az embernek a vérével.

20/L

2017. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te akarnád hallani, hogy egy nálad izmosabb, jóképűbb férfi ismerősét képzeli oda helyetted szex közben?
2017. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Különösen a nėgyes válaszolónak. Sok elgondolkodtató válasz volt,amin cėlszerū elgondolkodnom azt hiszem
2017. szept. 28. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2017. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább a szomszéd lánynak mond el mit érzel. Ha már máson jár az eszed, az régen rossz. Nem ő lesz az egyetlen, eljön majd az idő amikor nem tudsz uralkodni a vágyaidon és a barátnőd társságában is másokra sandítasz, amit úgyis le fog vágni, persze "minden tagadnui kell". Baromság, változtatnod kell, vagy Így vagy úgy, mert megbántod vele a másikat, nem biztos, hogy az ő fejében is ilyenek járnak, ha szabadabb gondolkodású a párod megpróbálhatod neki is elmondani, és megbeszélni vele a dolgot, lehet, hogy a kapcsolatotokban nem stimmel valami, szexuális téren azon is gondolkozz el, hogy ha másra gondolsz közben és mégsem esik rosszul számodra, akkor valóban szereted-e.
2017. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet...fülig szerelmes vagyok, de attól még kimondatlanul, ami tabu, ami miatt szégyenkezni kell egyes nők szerint, valós létező dolog. Megőrülnék ha az lenne törvénybe foglalva, hogy másra gondolni bűncselekmény. Nem is kell, hogy személy legyen. Arra gondolsz, ami izgat, es arra izgulsz amit látsz/érzel. Igaz, ez nem mindennapi beszédtéma hogy ó édes te épp mire is gondooolsz???

Nem. Nem ez a lényeg. Vele fekszem és vele alszom el, ő kelt, ő hozza a reggelit, ha éhes vagyok, ő takar be ha fázom, Őt szeretem, ő csokól meg a világ legédesebb módján és ő is kényeztet, ő adja meg azt amire vágyom, ő mondja és érezteti, hogy szeret. Rendszeresen fantáziálok a páromról, de akkor miért ne lehetne 2 pasival szinkronban. Miért ne képzelhetnék bármit? Kinek fáj az? Legalább nem az exed láttad, az gusztustalan lenne. 30 év múlva is a mostani párommal leszek. Mert egyszeruen tokeletes. De nem fogok 30 évig 1 emberrol fantazialni, sőt nőkről is szoktam, állatokról... Az a nő aki azt mondja soha nem gondol bele másba magának is hazudik. Ez olyan minthogy van egy pasid es az egvilagon senki massal nem beszelhetsz, szerintem kell az a kis pikáns érzés ami egy kicsit előrébb lök.

Nem kell elvenni a masiktol a szabadsag erzeset.

2017. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!