Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám kontrollálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kontrollálni magam szex terén?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, a kapcsolatunkban szex terén én vagyok a dominánsabb, amíg ő beérné napi 1 aktussal én napi 3x legalább rámászok és szeretkezünk. Múltkor említette hogy kezd már kicsit sok lenni neki ez a mennyiség így állandóan. Csak hétvégén szoktunk együtt lenni, viszont most hagytam abba a fogamzásgátló szedését, amiről köztudott hogy a tabletta csökkenti a szexuális étvágyat, így most tabletta nélkül hétköznap is teljesen felvagyok izgulva és bevagyok nedvesedve, hétvégén meg valami őrült szexmániásnak néz a barátom hogy csak a szexre tudok gondolni a kapcsolatunkban és más nekem nem számít.

Nemtudom hogy lehetne ezt lecsökkenteni, a maszturbálás nem az én műfajom, nem szívesen csinálom főleg ha van barátom és hétvégente együtt vagyunk, de neki sok vagyok már.

Valami ötlet?



2017. okt. 4. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
keress egy olyan pasit aki kielégíti az igényeidet.. ha éhes vagy eszel, ha kancás akkor szexelsz :)
2017. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szia

Én nem bánnám a napi hármat

Nekem nagyon bejönne :D

2017. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
De jó lenne a barátod helyében lenni, en havi 2-öt kapok max, azt is kínkeservesen.. pedig en is igényelnem a napi szintet
2017. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A maszturbálás nem a ze műfajod a napi 3 sex, meg nem a barátodé. Te egy odaadó kedves lány vagy, aki figyel a barátja igényeire is........
2017. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapadó korongos dildó vagy ülj a szájára, és nyalasd magad.
2017. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg egy kisiskolás tini vagy aki feltett egy provokatív kérdést és várja az ajánlatokat privátban.

Illetve élvezi hogy a sok szexuális-éhenkórász csorgatja a nyálát.

2017. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!