Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti is álmodoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti is álmodoztok arról, vágytok arra, hogy 3-4 pasi foglalkozzon egyszerre veletek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyik nagy álmom. :)
2017. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen!


Bár én inkább arról szoktam fantáziálni, hogy én kényeztetek egyszerre 3 férfit, de ez csak fantázia.

2017. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Igeeen! :)
2017. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért nem tesztek érte? 40/F :)
2017. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
egyszer voltam 3 pasival és hát mindennek mondanám csak nem jónak, nagyon kemény mind lelkileg mind fizikailag az, hogy 3 pasi nyom egyszerre. kalandnak jó volt de még egyszer nem mennék bele ilyenbe!
2017. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Úgy izgalmasabb, ha a lány szemét bekötik, a lány előrehajol, valamiben megtámaszkodik. 4 pasi ott van a szobában, és az egyik megdöngeti. Utána a lánynak ki kell találnia, melyik pasi volt. Ha nem találja ki, akkor büntetés következik. Többfordulós a játék. Ha többször nem találja ki a lány, mint ahányszor kitalálja, külön büntetést kap.
2017. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Fantazianak jo de igazabol nem

3-4 pasi mind mas es mindnek csak azon jar az esze h dugjon

De h a lanynak mi a jo azt kollektive elfelejtik

2017. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
igen. biztos nagyon jo lehet de meg sajnos nem volt alkalmam kiprobalni
2017. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!