Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóval hogy. Rosszul teszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval hogy. Rosszul teszem, hogyha nem olyannal fekszem le első alkalommal, akibe nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy akkor a legjobb, ha olyannal csinálod, akit szeretsz, de lenne lehetőségem rá, hogy lefeküdjek valakivel, akit valamennyire ismerek. Nem tartom rossz srácnak, bár még nem sokat beszélgettünk, dee eddig egészen szimpatikus. 18 éves vagyok most és nagyon vágyom az érintésre meg úgy erre az egészre. Nyilván mindenkinek mást jelent, de már annyiszor mondtam nemet ilyen lehetőségre, viszont nagyon nehezemre esik megvárni, hogy legyen egy kapcsolatom, mert az olyan kiszámíthatatlan. Már százszor végigpörgettem az agyamon és nem tudok, hogy a szîvemre halgassak vagy az eszemre.
2017. okt. 9. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Csinálj pár gondolatkísérletet, képzeld el, hogy megtetted/nem tetted meg így és "emlékezz rá vissza" különböző forgatókönyvekkel. Mondjuk mit gondolsz majd amikor összejössz az elsővel akibe tényleg szerelmes vagy az egyik és a másik esetben, vagy mit gondolsz ha még 2-3-4 évig nem jön az a személy, vagy esetleg most nem teszed meg, de nem bírod ki addig és végül így sem olyannal veszted el akibe szerelmes vagy... Neked kell tudnod, hogy neked egyáltalán számít e ez, vagy csak másoktól hallod, illetve, hogy mi számodra a fontosabb. Én nem gondolom, hogy baj, ha követed a vágyaid, vagy ha szeretnél már tapasztalatot szerezni, de ha nem megy a döntés csináld a pénzfeldobós trükköt. (Azt akarod igazán aminek szurkolsz amikor a levegőben van.)
2017. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én várnék még a helyedben. 18 éves vagy könyörgöm, hol lennél elkésve? Még, ha 20-22 évesen is teszed meg, nem lennél elkésve akkor sem.
2017. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nem is az, hogy el vagyok késve, ezt egyáltalán nem gondolom, szimplán annyi, hogy borzasztóan hiányoznak az ilyen pillanatok. Az első csókom sem olyan sráccal volt, aki igazán tetszett, mármint fizikailag sem, és nem bántam meg igazából, viszont ez a srác nagyon vonz, és úgy érzem, hogy most már kész vagyok erre. Nyilván előtte egy picit jobban megismerném, pár találkozó és annak függvényében dönteném el, hogy lefekszem-e vele, de ha szimpatikus, akkor nagyon nehezen hagynám ki az alkalmat.

2017. okt. 9. 01:14
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem az a problémája, hogy el lenne késve, hanem hogy akarná már, de a közhelyek miatt fél attól, hogy megbánná utólag.
2017. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai vonzalom csak egy dolog. Egy ilyet jobb lenne lelki kapcsolódással is megspékelni, nem? Meghatározó élmény ez, csak jobb lenne úgy visszaemlékezni rá, hogy minden téren felemelt téged. A srác, ha nem szerelmes beléd, nagyon el is önzőzheti a dolgot, belemerülve a saját élvezetébe, mely során be is durvulhat, aztán lesheti a puncid a kezelés utóhatásait, a lelki kielégületlenség is hozzáadódhat ilyen esetén.
2017. okt. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

1. vagyok, az elönzőzős észrevétel jogos lehet, bár azt elutasítom, hogy ez attól függne, hogy szerelmes e belé.


Egyébként ezt sokan mondják, hogy más a szex, ha szerelmes vagy abba akivel csinálod, de nekem nem volt az, se fizikailag, se érzelmileg, konkrétan ugyan azzal a személlyel volt úgy hogy először nem voltam belé szerelmes, és később úgy hogy már igen, semmi pluszt nem adott hozzá, ami ne lett volna már ott előtte. Szóval erős a gyanúm, hogy ez a különbség amiről mindenki beszél a hozzáállásból adódik és nem konkrétan a szerelemmel jár együtt, vagy még azt tudom elképzelni, hogy valahogy máshogy személyfüggő. F/23 amúgy

2017. okt. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az hogy kivel veszíted el a szüzességed inkább ész mint szív kérdése.Ha valaki áttver az első alkalommal azt 1 életen átt hordozni fogod magadban ha a 20. pasi azt már nem.Az felejthető.1. csak 1 van,és míg élsz emlékezni fogsz rá.Ha szimpatikus a fiú,és csak szexeltek és ezt ő s tudja legalább őszinte a szex,míg ha valaki kapcsolatra keresne,még mindíg ott lehet hogy csak a huncut,nedves,rossz kislány bugyidba akar nyúlni. Míg ha valaki csak szexért van ezen nem igazán van mit hazudni,mert megkapja amire vágyik.Itt már csak az a lényeg hogy figyeljen rád,törődjön veled.Aki azt mondja szerelemből az marhaság.Ki van azzal évek múltán akivel elveszítette? Nagyon kevesen,elenyésző.Inkább az eszedre hallgass és ne hagyd magad átverni.A szíved tévedhet,hisz a szerelem vak,de az ész az józan.
2017. okt. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Sokat gondolkodtam ezen a kérdésen. Én a másik oldalon vagyok.

Megismertem egy lányt, aki még nem volt senkivel, de nagyon szeretné olyannal akibe szerelmes. Úgy érzem több van köztünk mint fizikai vonzalom. Nem akarom sürgetni, nekem fontos hogy jó élmény legyen neki.

Sajnos tanácsot nem tudok adni, mert önző lenne.

Megértem őt is, téged is. Neked kell eldönteni, hogy megteszed vagy nem. A lényeg, hogy bárhogy is döntesz ne akard megbánni. Éld meg boldogan bárhogy döntesz is.

2017. okt. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm egy olyan fiúval veszítette el,akit nem szeretett (bár együtt jártak). Most van egy rendes kapcsolata és a lehető legnagyobb bűntudata van,mert nem a szerelmének adta magát oda,hanem egy olyan srácnak aki semmit sem jelentett. Ez csak az ő esete,de amit ő érez azt senkinek nem kívánom...


Egyébként ez nem a "szív és ész" harca. Ez az ész harca a hormonokkal szemben. Nézd kérdező,én nem titkolom,hogy van bennem ellenszenv az ilyesfajta dolgokkal szemben,de úgy gondolom van mire alapoznom.

Én boldog párkapcsolatban élek és azon belül veszítettem el. Nincs annál szebb,jobb,kielégítőbb és intimebb érzés,mint mikor nem csak két test,de két lélek is egyesül.

Valamint nem értem mit vársz ettől az egész "légy ott"-tól. Itt nem hiszem,hogy lenne bármi gyengédség vagy romantika,mert a srác csak a testedet akarja,nem téged. Azt is mérlegeld,hogy az egy tárgyiasabb dolog lesz,elvégre csak egy "bacás" leszel neki. Persze ha ez neked elég mert annyira de annyira kívánod,akkor csináld. Csak jzsson eszedbe,hogy az ilyen légyottokon a fiúkat nem feltétlen érdekli mennyire vagy szűz vagy mennyire fáj e.

2017. okt. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Önuralom kérdése.
2017. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!