Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy egy átlagos pasinak 15-16 cm hosszú és 4 cm körüli vastag a pénisze?

Figyelt kérdés
Korábban feltettem egy kérdést, hogy elegendő-e a méretem és ki tudok-e vele elégíteni egy csajt és többen azt írták, hogy ez átlagos méret (15-16 cm hosszú és ~3,8 cm vastag). Több internetes oldalon is azt olvastam - köztük a life.hu-n - hogy az átlagos pénisz 15-16 cm hosszú (bár a vastagságra ritkán találok adatot). Én 170 magas vagyok elég vékony alkattal és a tükörben nézve az arányok ismeretében (átlag alatti test, átlagos pénisz) véve is elég kicsinek tűnik. Ha pedig belegondolok, hogy rengeteg pasi +180 magas, sportos/nagydarab alkattal rendelkezik, akkor el nem tudom képzelni, hogy nekik is ekkora cerkájuk lenne, miközben a nagyobb testalkatukhoz viszonyítva még akkorának sem tűnne a cerkájuk, mint nekem. Egy 188 centis, férfias, sportos, borostás pasiról pl. el nem tudnám képzelni, hogy 17 centinél rövidebb és 4,5 cm-nél vékonyabb legyen a pénisze. Akit érdekel, privátban küldhetek képet a szerszámomról, hogy elmondja a véleményét azzal kapcsolatban, mennyire átlagos vagy kicsi. Elsősorban azon csajok véleményére lennék kíváncsi, akik több pasit is "kipróbáltak" már és van egyfajta rálátásuk arra, hogy egy átlag huszonéves pasinak mekkora méretű a pénisze, mert én komolyan nem tudom elhinni amit a tudományos kutatások állítanak. Konkrétan azt, hogy nyikhaj 170 mély srácként akkora a péniszem, mint egy igazi, érett, nagydarab férfinak.

2017. okt. 15. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
181 centi vagyok, sportos, és 12 centis 4 centi vastagsággal. Semmi köze nincs a magasságnak a farokmérethez. Az izmosságnak meg pláne nem, hiszen bárki lehet izmos, aki tesz érte, ezzel szemben a farok méretét nem lehet megváltoztatni. 24/F
2017. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Semmi köze nincs a magassághoz. Jó az igaz az enyém is arányos a testmagasságomhoz képest egyedül a vastagság ami nem arányos mivel nekem túl vastag a hosszához képest de az átlagos pénisz az 12-17 cm között van.
2017. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fannika29 ***** válasza:
91%

Ez a hosszuság és vastagság már simán jó.. :)

Persze van nagyobb de a túl nagy se jó.. :)

2017. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom a túl nagy az amelyikre átlagos 7cm széles női kézből rá lehet markolni 3szor és még kilóg a makkja.
2017. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miert agyaltok ennyit a méreten:) A ferfiak nemi szerve olyan mint a nők melle. Nem tudod befolyasolni hogy mekkora,amekkora adatott akkora. :)

18L

2017. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: Ez nem igaz. Ti bármikor probléma nélkül megműttethetitek, de ha mi bevállalnánk egy pénisznagyobbító műtétet, akkor jobb esetben olyan lenne, mint egy leszakadt faág, rosszabb esetben meg fel sem állna a cerka.
2017. okt. 15. 14:34
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Én ismerek sok magas és sportos srácot, de az átlag ott is megvan

Én is magas vagyok és sokat sportolok, nekem mondjuk nagyobb, de sokaknak kisebb

17/F

2017. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen meg lehet plasztikazni a mellet de szerinted az utana ugyan olyan termeszetes lesz?:) nem.
2017. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Saját magamból és azokból tudok csak kiindulni akiknek tudom mekkora van.

Közel két méter magas vagyok 18 cm hosszú és 5,5 cm vastag. Szívem szerint ha varázsütésre lehetne változtatni rajta akkor olyan 20 körüli hosszat szeretnék, úgy esztétikusabb lenne a magasságomhoz mérten.

Ismerek olyat aki 165 és mégis 20 körüli van neki, szóval a magassághoz semmilyen módon nem kötődik.

26F

2017. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen ez lehet a valós átlagos hossz és vastagság. Az ilyen 12/3,5cm-es mikropéniszű alacsony szemetek meg így jártak, mint én.. A nők 2 dolgot utálnak, ami miatt sosem leszel férfi a szemükben. 1. az alacsonyság ilyen 170cm-re értve 2. a kisfarkúság.
2017. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!