Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos csak bizonyos parafíliá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos csak bizonyos parafíliák tudnak felizgatni, de az emberi test nem. Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok és szeretnék családot, normális életet.30f

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam ezeket sosem lekűzdeni. A szex gondolata is egy fiúval vagy lánnyal inkább taszít, sajnos csak bizonyos buta parafíliák izgatnak fel. Mit tegyek? Úgy érzem már kezd késő lenni nekem és még mindig nem sikerült egyről a kettőre jutnom. Nem vágyom a szexre nővel v férfivel és ez szörnyü. örökre egyedül maradok?
2017. okt. 17. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezeltesd magad.

Ilyen embernek Nő se való nehogy Gyerek...

2017. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De pasi se való

Mert azt nem írtad h nő vagy férfi vagy

2017. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mik azok a parafiliák amik izgatnak?
2017. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elmondani.
2017. okt. 17. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan parafíliád van, ami nem árt másnak (nem akarod őt megenni/megölni/megcsonkítani stb.), akkor miért ne találhatnál olyasvalakit, aki hasonló dolgokhoz vonzódik? Sokan nyitottak a szerepjátékokra, fétisekre. (Amúgy engem is érdekelne, miféle parafíliád van...)
2017. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!