Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Akik nyíltan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Akik nyíltan vállaljátok, hogy szeetitek azt IS, ha egy pasi pénzes! Milyen kocsija legyen egy férfinak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Én annyira anyagias vagyok, hogy nem érdekel ő milyen szarral megy, de nekem vegyen egy Mercedes GLS-t, és egy BMW 2-es cabrio-t. Ezek nélkül szóba se állok vele.
2017. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nőként nem lenne értelmesebb, ha 10 millás kocsi helyett valami értelmes dolog lenne?


Pl jó helyekre utazás, vagy egy nagy 4K OLED tv, amin gyönyörű feketékkel nézhetitek összebújva a Trónok harca új részeit?

2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Csakis Honda! BMW-seknek nem áll fel, ezzel próbálják kompenzálni
2017. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!