Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: Ti hány évesen kezdtet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti hány évesen kezdtetek el masztizni? Szerintetek normális dolog az ilyen, ameddig nincs párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár még párkapcsolatban is az.
2017. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? A maszturbálás a világ egyik legtermészetesebb dolga. Ahhoz, hogy az ember megismerje a saját testét és tudja mi a jó neki, ez egy szükséges és jó dolog.

Talán csak a pasik rejszolhatnak?

A nők meg használati tárgyak? Vagy mi?

2017. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A nők szobanövények, akiket néha meg kell locsolni, hogy ne száradjanak ki :D
2017. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Jellemzően éjjel fél 12-kor jut eszébe. A lényeg az lenne, hogy írjanak a csajok, a kérdező meg jót rejszolna a gépe előtt. Tiszta szégyen.
2017. okt. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
15. Teljesen normális dolog, még kapcsolatban is.
2017. okt. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Kb. 12 éves koromban kezdtem és azóta is szoktam, pedig már elmúltam 30 és hosszú évek óta párkapcsolatban élek.

A maszti teljesen normális. Akár szűz az illető, akár nem, akár párkapcsolatban él, akár nem. Egy a lényeg, ha valaki párkapcsolatban él, akkor ne hanyagolja el a párját a maszti miatt.

2017. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális

Én 18 évesen kezdtem

2017. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam 11-12 éves mikor kezdtem.

És ha van kapcsolatom, ha nem, ugyanúgy masztizom.

Volt többször is, hogy egy jó szex után amig az partnerem kiment cigizni, addig én egy gyors masztit is lerendeztem, pedig szexnél is elélveztem. Más a maszti mint a szex. Szükségem van mindkettőre.

2022. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!