Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert erzem ezt kb fel eve es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ezt kb fel eve es egyre erosebben? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srac 24 eves de nem tunik annyinak. Pontosabban a feltesom nagybatyja.. 8eve ismerem a sracot sokat szoktunk mostansag beszelni messengeren. Amikor segitseget kerek tole mindig segit! Fel eve jon be de igy hogy egyre tobbet beszelunk igy erosebb a vonzalom es az egesz o iranta. Kvara bejon nagyon jo pasi.. viszont en nemtom hogy all o ezzel de sztem o baratkent tekint ram.. hogy ereztessem vele ezt? Mondani mondtam neki pl ma is.. vagyis irtam. Meg mar a honapban 3.x almodok vele eleg perverz dolgokat..

Mit tudnek ilyenkor csinalni? Otlet/tapasztalat?? Pliz segitsetek.. vagy adjatok otletet hogy tekintsem csak baratnak.. magammal nemtudok mit kezdeni..

Akik valaszt adnak kerem normalisan, nem lekezeloen, vagy b.nkosagbol. Rendesen irtam le, rendes valaszt kernek szepen. Koszonom!


2017. okt. 23. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Sóhajts ha megöleled, fogd meg közbe a derekát, puszild arcon stb
2017. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így küldj jeleket vagy cukkold fel és hátha venni fogja a lapot :D
2017. okt. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át mi lenne ha kiderülne ez az egész ami köztetek van. Meg nem lehet az, hogy most kissé elvakít téged ez a dolod és ha tisztán néznéd az egészet akkor nem is jönne be ennyire?

Ha meg igazán akarod, akkor szerintem utalgass rá neki valahogy. Én nem hiszek ezekben az ölelgetős dolgokban. Ez is jo pl ha elmondod neki az álmodat, és ekejtesz egy-két részletet :)

28N

2017. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Az almomat elmondtam neki. Szinte mindent elmondok neki..es ha nem akarok raterni arra a dologra akkor keri hogy reszletesen mondjam el szoval.. elmondok mindent neki..
2017. okt. 24. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:

mone el neki hogy mit szeretnel. Majd segit a megoldasban. igy vagy ugy. Ne agyald tul. Ez ennel egyszerubb helyzet.


egyebkent milyen dolgokat almodsz vele?

2017. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy elmegyunk pialni es reszegen, neha jozanul megyunk az agyba es jon az aktus.. meg smarolunk. Meg ilyesmi.
2017. okt. 24. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán el kellen mennetek tényleg piálni :)
2017. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De o sose er ra. Hivtam h jojjon el velem discoba mert egyedul nem lenne kedvem hozza es mondta h hetvegen is alig van otthon pihenni szeretne..mert a heten megint melo..
2017. okt. 24. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy jo cumut biztos szivesen venne toled. Menj at hozzs, ugyse nyugszol addig.
2017. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akk csak kocsmázni menjetek, az nem hangzik olyan nagy hepajnak mint egy diszkó, hátha jobban belemegy. Lényeg úgyis az, h ittasok legyetek. :))
2017. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!