Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ti megbeszélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti megbeszélitek a barátnőitekkel a pasitok/fiúbarátaitok férfiasságának a méreteit?

Figyelt kérdés

Pl megszoktátok beszélni egymás közt, hogyha tudomásra tud X fiú aki a közös ismerősötök péniszének a mérete (esetleg meg is tapasztaltátok), hogy milyen nagy vagy éppen kicsi esetleg milyen volt az ágyban? :D


A válaszban mellékeljétek az életkorotokat is!

Köszi :D


2017. okt. 24. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

25.

2017. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem! Ez magánügy!

26N

2017. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Megmondanánk szerintem, de nálam is nem a válasz.

Fiatalabb koromban sem volt rá példa. 28N

2017. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, magánügy. 32N
2017. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

érdekes mód minden csaj ezt mondja, de feleségemnek van egy jó barátnői társasága és őszintén, minden pasinak tudom, hogy kb mi rejtőzik a gatyában.

Volt olyan amit úgy tudtam meg, hogy "részeg barátnő viccelődött" a pasijának a privát dolgairól, és hogy ő mire gerjed. (ciki)

Volt olyan, hogy egy csaj belekezdett egy szexkapcsolatba, amiről barátnők kifaggatták és ő mesélt, mert csak szexről van szó és utána komoly lett.

Volt olyan, hogy szakított a pasival és mérgében mindent elmesélt a barátnőknek, de a pasi attól még a baráti társaságban maradt.

Volt olyan, hogy részegen egy másik baráttal összefeküdt és elmondta, hogy kicsi volt a pasinak....


Szóval az évek során kiderülnek ezek a dolgok és valamiért a csajok szeretnek csámcsogni a témán. Természetesen ha direkt rájuk kérdezel, akkor persze egy erős nemet kapsz, de elég egy fél-részeg dumálgatás és valakinek megnyílik a szája.

Párom inkább úgy magyarázta, hogy ha valaki komoly kapcsolatba kezd, annál nem beszélnek ilyesmiről, viszont ha csak kaland (mint múltkor egyik csajnak egy fekete srác, és hát, neki mekkora lehet?!?!), akkor azt kibeszélik.

De attól még rákérdeznek, hogy "jó e az ágyban, vagy élvezetes e vele lenni", még akkor is ha komoly.

De miért csodálkoznál? Egy pasinál kb mindegy, hogy az asszony milyen az ágyban, amíg van két melle és feneke, addig minden haver úgy van, hogy csakis jó lehet, míg a lányoknál azért ez lutri, mert lehet a pasi tényleg semmit nem tud nyújtani és maga a csajnak nem valami nagy kielégülés.

2017. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Az én barátnőm anno kért tőlem képet a farkamról és bizonyítottan meg is mutatta legalább egy barátnőjének. De hivatalos álláspont szerint ő sem beszéli meg az ilyesmit... xD
2017. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Úgyis mindenki azt válaszolja, hogy nem szokta kibeszélni, de a valóság az, hogy kibeszélik :D
2017. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, senkinek semmi köze hozzá.


Az exem ellenben mindenkinek elmondta (ayjának IS) a szexuális dolgainkat, aztán csodálkozott, hogy mikor megtudtam, ki is dobtam.


28n

2017. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen, de ha kissebb méretűvel akadok össze azt általában szégyellem elmondani és nagyobbnak hazudom.Meg ki találok valamit mast,hogy miért dobtam. Gondolom ő is szokott kicsit lódítani, ha arról van szó milyen méretűvel bújt ágyba.

20/L

2017. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem! Másoknak soha nem említem. Páromnak burkoltan célzok az nagy méretére, de semmi egyéb.
2017. nov. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!