Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lánybarátom és ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lánybarátom és ezt mondta nekem?

Figyelt kérdés
Régebben beszéltünk a farokméretekről a legjobb lánybarátommal és ő az x centit nagyon kicsinek gondolta (nem én kérdeztem, ő mondta magától.) és nekem pont akkora (ezt ő nem tudja meg nem is fogja soha sem tudni nekem mekkora ott lent.) és izgatott hogy ha véletlenül olyan szituációba keverednék vele (ami soha nem fog megtörténni és nem is akarom hogy megtörténjen.) akkor valószínű nagyon kicsinek gondolná nekem ott lent és kiröhögne ami bevallom őszintét valamiért nagyon izgatott így a gondolat meg amennyire ismerem őt tuti hogy kiröhögné meg nem tágítana megmondani. (nem ribi egyébként.) szerintetek ez miért lehetett? nem inkább égőnek kellett volna éreznem az egész dolgot? mással volt már ilyen? 19/F

2017. okt. 24. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ebben semmi égő. Kinek mi a kicsi. Van aki az én 22 cm-emre mondaná hogy na hagyjál vidd innen és kiröhögne hogy mekkora. Izlések és pofonok..... úgyhogy semiképp se érezd égőnek!
2017. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Ja, én is szerettem volna, ha van 20 centis. Aztán rájöttem, hogy csak félbe kell hajtanom. :D


Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor mi a probléma? Miért érdekel? Szerintem szívesen megdöntenéd, de így csorba esik a büszkeségeden. :D

2017. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
A nők már csak ilyenek.. A kicsit szinte egyik sem szereti. Az átlag 14-16cm hosszra és 4-4,5cm vastagságra. A kicsi az ilyen 12/3,5cm. Na az ilyet kiröhögik tényleg, ez olyan kicsi mint egy üveges kisuborka..vékony is amiből semmit sem éreznek. Szerintem te is azt a hibát követed el, h foglalkozol azzal, hogy ez jó lesz-e nekik.. Nem kellene, hanem csak a saját örömödre kellene koncentrálni!
2017. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a kicsi neki? Amúgy engm is izgat, h picinek mondják az enyémet.
2017. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felreertitek a kerdezot. Azt kerdezte, miert izgatja hogy kirohognek ot, miert van ez, erre olyat irkaltok hogy biztos meghuzna a csajt meg h ne erezze egonek..
2017. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

5.-nek igaza van. Senki nem a kérdésre válaszolt.

Nos szerintem azért izgat, mert látod magad előtt a bizonyítási vágyat, s azt is, ahogy ezzel a picivel aztán mégis kielégíted és mekkora császár leszel... Szerintem ez van a tudatalattiban.

2017. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolso ketto ertelmes valaszolonak:)
2017. okt. 24. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Szerintetek mire válaszoltam? Azt kérdezte nem égőnek kéne ezt éreznie? Én meg erre válaszoltam hogy nincs abban semmi égő. De mindegy.
2017. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!