Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kinek jön be a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinek jön be a kis méret és miért? F/21

Figyelt kérdés
kort írjatok. 21 srác vagyok én nem szégyelem hogy mekkora de elég nehéz olyan lányt találni aki ezt el fogadja miért van ez?

2017. okt. 24. 07:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora?

Nem kell amúgy elhinni mindent,amit a macsók meg a kislányok mondanak.A legtöbb férfinek 12-16 és ez így a legtöbb lánynak okés is.Biológiailag a 8cm es is jó.

Az a lényeg,hogy jó legyél az ágyban.

2017. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Srácok! Tévhit, hogy a nagy méreteket szeretjük! Kis mérettel is el tudunk élvezni illetve ha valakinek nagy az fájdalmas is tud lenni! Pluszba egy kis mérettel könnyebb az anális szex és a mély torok is mint egy naggyal!
2017. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

Jó. Az első kettőnek már ment is a lepontozás. :D

Álszenteskedés lvl10000

2017. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted kinek? Egyiknek sem jön be a kicsi hidd el, nekem is az és szinte várták a lehetőséget, hogy megszabaduljanak tőlem. A kicsit pl 12cm rövidségre és 3,5cm vékonyságra értem,m eg persze ami ez alatt van, de az már tényleg a vicc kategória.. Amúgy egyik sem fogja ezt beismerni, h az átlag vagy nagyobb kell nekik. Az átlag 14-16/ 4-4,5cm.
2017. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
#3 és a többiek!Elmentek a francba!!!Ahány nő,annyi igény!Igen,van olyan nő aki a nagyot szereti.Pl;aki azt szokta meg!De hagyjátok már meg a jogot,hogy had szeressük a "kicsit"!!Barmok.Itt már őszíntének sem lehet lenni.Nagy belém sem férne és sem is esne jól!
2017. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Te beteg vagy.Nincs nőd és azt hiszed vagy azt mondta,hogy a farkad miatt!Ez nem a fb,hogy tetszik vagy nem tetszik!

(Rakjon meg valaki 20+ al,aztán meglátjuk,hogy mit érzel!)

2017. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Paromnak 13-14cm es imadom :) volt pasim akinek nagy volt de az nekem mar faj.. Es hat szex kozben nem a fajdalmat akarom erezni le lehet pontozni de ez az igazsag sztem sokkal jobb egy atlagossal vagy kisebbel mint egy nagy merettel mondhat barki barmit nekem ez jon be es kesz. 26N
2017. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is a 12-14 cm az abszolút kedvenc.Nyílván nem így ismerkedik az ember,de tényleg ez esik a legjobban.
2017. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Szokásos történetek :D

A volt barátomnak nagy volt, de nem jött be, de a mostani 5 centis, az igen, hatalmas orgazmusokat él át percenként :D

A többi választ is lepontoztam.

2017. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
Én is végigpontoztam a kedves hazudozókat ;)
2017. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!