Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép dolognak tartjátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép dolognak tartjátok, hogy huszonéves lányok öregemberekkel fekszenek le az eltartásért és egyéb extrákért cserébe?

Figyelt kérdés
Mellműtét finandzírozása, pót műhajra adnak nekik pénzt, egyéb plasztikázásokra. Kocsit adnak alájuk, amiért nem dolgoztak meg. És képesek az öreg testet csókolgatni, szórakoztatni a kényelemèrt. A saját korosztályukat, kategóriájukat meg elüldözik maguk mellől. Elképesztő, hogy a huszadik század óta mennyit korcsosultak és mire nem képesek a pènzért.
2017. okt. 28. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor kellenek nekik a fiatal srácok ha megöregszenek!
2017. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szép dolog 57F
2017. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát magának persze.
2017. okt. 28. 22:07
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Lol utolsó

Amúgy szerintem nem szép, ha arra gondolok - 19 évesen -, hogy egy nálam legalább 10 évvel idősebb pasast kell nyalogatnom, elkap a hányinger (na jó, a 30 éves azért nem olyan durva, de teljesen más életet élünk). Mármint oké, a szerelem szép és a kor sem annyira számít egy bizonyos határ felett, nekem például van egy 35 éves ismerősöm, aki egy 65 éves férfival van együtt már több éve, de egyáltalán nem a pénz miatt, és én elhiszem, hogy számára egy 65 éves bácsiban van szépség. Máskülönben lexarom amúgy, ki kivel van meg miért, de mondjuk ilyen Vajna Tímeák ne akarják már beadni mindenkinek, hogy ők mennyire szerelemből vannak az Andrásbácsikkal és á, mégis milyen pokémon az a pénz.

2017. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
"Szerintem szép dolog 57F" "Hát magának persze" Hát itt besírtam 😁😁😁
2017. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit nevezel öreg embernek?
2017. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Helyes,nem helyes és félévente új kocsit veszek a jóval fiatalabb páromnak és tejben-vajban fürösztöm.
2017. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Un do ríto ne is mondjál nekem ilyet kérlek

Így is látok így is elég rémet

2017. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor...
2017. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Könnyű annak, akine van miből!!
2017. okt. 28. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!