Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mit tennétek ha a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit tennétek ha a barátnőtök részegen akarna veletek szexelni?

Figyelt kérdés

A barátnőtök kicsit részeg, nem szokott az lenni,most történt ilyen először.Egy jeles alkalom volt aztàn többet ivott a kelleténél.


És amikor otthon vagytok màr akkor szexelni szeretne veled. Megpróbál ràd mászni,levetkőztetni,megcsókolni. Elutasítod,mert részeg és nem akarod kihasznàlni a helyzetet?Vagy szexelsz vele?

Ha esetleg elutasítanád,de ő tovább próbálkozik és ràd van pörögve akkor hogyan fékeznéd meg?


L


2017. okt. 29. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadnám neki a nyeles nyugtatót. :-)
2017. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm, józanul is szexelek vele, akkor miért ne. Kicsit bevállalósabb, mint szokott az nem baj. Persze azért vigyáznék rá és van határa a dolognak, ha nagyon le van aljasodba akkor inkább leállítanám.


Volt részem mindkét verzióban, van az a határ ami után már jobb nem erőltetni a dolgot

2017. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kicsit lenne részeg akkor nem gond,akkor sokkal gátlástalanabbak a csajok,olyat is megtesznek amit józanul nem.Volt már rá példa,benne is volt egy pici.Nagyon jó volt a szex!A barátnőm nagyon odatette magát én nagyon élveztem.
2017. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem elutasított a barátom,pedig kicsit voltam csak részeg. Tudtam a vilàgomról,tudtam mit csinálok. Picit jobban éreztem magam,mégsem akart velem így szeretkezni.
2017. okt. 29. 07:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Részegen nem ugyanúgy látod magad, mint ahogy kívülről tűnik, mindenkinek máshol a határ.
2017. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Iagz,lehet ő visszataszítónak talált engem részegen és csak ezért nem akart szexelni. Az meg csak egy kifogás,hogy nem akart kihasználni,nem voltam eszméletlen,nem volt tömény pia szagom sem. Mégis inkább elküldött tusolni és belökött az ágyunkba, ő meg kint aludt a kanapén. Szóval még meg is undorodott tőlem.
2017. okt. 29. 07:37
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy nem akarta, hogy az ölébe rókázz.
2017. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam olyan részeg.
2017. okt. 29. 07:43
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti megkérném a barátnőm ,hogy próbáljuk ki az anált előszőr végre. Mert józanul hiába könyörgök részegen talán lazábbak a dolgok meg akkor tuti benn lenne.:))
2017. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én jól megdugnálak szétszakadna a kis nunid :)
2017. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!