Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvez nagyobbat ennyitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez nagyobbat ennyitől egy srác?

Figyelt kérdés
Néha-néha megengedem az anál szexet mert szeretem és azt vettem észre, hogy amikor így csináljuk a srácok sokkal nagyobbat élveznek mintha simán szexelnénk! Ez ennyire nagy örömet okoz a pasiknak?
2017. nov. 8. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom azért, mert szűkebb a lyuk, mint a másik, így nagyobb az inger :).
2017. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

nálam van plusz háttere is a dolognak (egy korábbi dolog miatt így fejlődött a szexualitásom)


másoknak is nagyon izgató a tudat, meg kicsit a tabu dolog miatt is

a másik, hogy érzésre is teljesen más, sokkal szűkebb, más érzés :)

2017. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az "így fejlődött" alatt?
2017. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert ha csak néha van,az a különlegesebb.Próbáld meg fordítva.Mindig csak seggbe és csak kéthavonta egyszer punciba.Akkor meg arra lenne rágerjedve mert azt kapja ritkábban. :)
2017. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3:

már beszéltünk privátban :D lehet nem említettem, egy beszélgetést hallottam még gyerekkoromban és amiatt izgat jobban az anál

2017. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát persze! A pasiknak a prosztatájuk ingerlése nagy örömöt szerez...😆😆
2017. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyértelmű, nem ? :D
2017. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Aki a prosztatat irta, annak irom, h ha a lany posijat dugja, akkor annak nincs koze a prosztatahoz. Erosebb az inger, mert szukebb a nyilas. Es van, akinek eleve izgato.

(Egy masik valaszolohoz: milyen beszelgetest hallottal? Hany eves korodban?)

2017. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írták, ennek van egy fizikai és egy lelki oka. A fizikai az, hogy az a lyuk szűkebb sokkal, meg egyáltalán a felülete is teljesen más érzés belül. A lelki pedig az, hogy anál nem minden alkalommal van, ez egy különleges dolog, és nem is minden lány engedi oda.
2017. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
8-as! Na de miért a nő "posiját" dugják mikor a férfiaknak sokkal indokoltabb lenne??
2017. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!