Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy műkörmű lányok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy műkörmű lányok, ti hogy ujjazzátok magatokat? Nem fáj?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
És azt honnan veszed, hogy baj ha fáj?
2017. nov. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem újjazàk magukat mert k..vára fáj


Én egyszer voltam vizsga model.és hát a vizsgázó hosszú hegyes körmöket csinált. Nagyom szépen díszítette tényleg ügyes volt.

Következő 7-re kaptam.is időpontot ,hogy le szedi. Igen ám csak nem számítottam arra hogy a havim hamarabb megjön. Konkrétam másnak. A tampon felhelyezése esélytelen volt. Próbáltam de csillagokat láttam.

Szóval szerintem nem újjazák magukat vagy ha mègis akkor szeretik ha fááj.

2017. nov. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Másnap*
2017. nov. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
miért kell feltételezni, hogy mindenki ujjazza magát!?!?!?!?
2017. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én amikor rövid a körmöm sem szoktam ujjazni magam, mert alig tudok felnyúlni pár centit. Ezért van a vibrátor.
2017. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Hosszú műkörmöm van de mivel nem KAROM ezért nem hegyes nem éles és nem szúr. Úgyhogy nem fájdalmas egyáltalán. Aki hosszú karmokat csináltat magának az meg vessen magára.
2017. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a műköröm sokkal tompább és vastagabb mint az igazi köröm, tehát a sérülés esélye kisebb.

stiletto körmöm van és nekem egyáltalán nem fáj, ennek ellenére nem szoktam csinálni, mert szimplán kényelmetlen. valóban arra van vibrátor.

najó, volt versenyre készített körmöm is, azzal nem kockáztattam volna meg h oda nyúlok :) de az ilyen 8 centis mindenfélével díszített köröm volt :)

2018. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!