Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit ajánlotok ma estére, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok ma estére, hogy egy felejtehetlen élményben legyen része a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom nem igazán szeret arról beszélni, hogy mit szeret vagy mit nem szeret az ágyban. Ezért is nehéz őt "meglepnem" bármivel is.

Sokan ügyetlennek nézhettek, de nem tudok lovagolni. Ezt kiváltja talán a szájtechnikám.

Az ilyen pózókban általában kényelmetlenül érzem magam. De ő azt mondja nem zavarja, pedig látszik rajta, hogy akarna valami plusszt. De nem beszél róla, hogy mit, mert fél, hogy perverznek tartanám, vagy kinevetném. Pedig nem. Szóval ma meg akarom valamivel lepni, ami jobban felizgatja az átlagnál és különleges is lenne. Szerintetek?

Lányok/fiúk ti mivel tudjátok így esténként meglepni a partneretek, ami úgymond csak alkalmankénti, némi extra, ami általában nincs? Van egyáltalán ilyenetek?

Hálás vagyok a normális válaszokért!

20/L.


2017. nov. 11. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy láda guinness...

Nők még ezt sem tudják.

2017. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
66%
egy finom vacsora meg egy vad szenvedéjes sex
2017. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Légyszi, ne írjatok privit!! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. nov. 11. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Szexi fehérnemű, szerepjáték, sztriptíz, új pózok, anál, élvezés arcra stb. Az a baj, hogy nem tudom nálatok mi a meglepi, illetve úgy elég nehéz tanácsot adni, hogy még te se tudod mit szeret akkor mi honnan tudjuk.
2017. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A szerepjáték nála van kizárva, az anál pedig nálam... :/
2017. nov. 11. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó nagy alvást, hogy felkészüljetek a jövőhétre.
2017. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
nálad,de lehet ő pont erre vágyna.ha jó a szájtechnikád gyakorold a mélytorkot.ezt élvezné.
2017. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mélytorkozni szoktam.


Lehet neki jó lenne az anál, de nem rontom el a saját élvezetem. Lehet ez önzőnek tűnik, de ennek igazából van háttere. Próbáltuk már, de a fájdalomról a szüzességem elvesztése jutott eszembe. Egy olyan fiú volt, aki durva volt velem, lerombolta közben az önbizalmam.. Azóta is önbizalomhiányos vagyok. Es nem vagyok ra kepes..

2017. nov. 11. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyél fel valami extra szexi cuccot. tűsarkú, combfix, vmi fűző... aztán kötözd ki az ágyhoz, és egy óráig, vagy akár tovább, csak izgasd, de ne hagyd elélvezni. közben nyalasd ki magad, akár többször is. a végén oldozd el. egész biztosan úgy meg fog döngetni h emlékezetes lesz.
2017. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz bármit is mondani, te ismered. Férfiként én azt szeretem ha hanyadt fekszem és szemből ráül a számra, támaszkodik a falon meg az ágyon és úgy nyalom ki. A helyet és az erősséget úgy irányitja ahogy neki jó, közben nézi a tükörben mit művelünk.

Vagy nagyon izgatónak tartom ha simogatja magát vagy feldugja az ujját, esetleg a csiklóján játszik egy kis vibrátorral.

Vagy szex közben erotikus dolgokról beszél vagy közvetít hogy éppen mit és hogyan érez.

De kinek mi jön be.

2017. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!