Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kb.16 éves tinilány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb.16 éves tinilány puncija simán fent lehet youtube-on, ha az ismeretterjesztő videó? Egyébként mennyire gyakori, hogy intim gyantázók felizgulnak a lányokra?

Figyelt kérdés
Csak mert a végén látszik, hogy elkezd cicázni a puncijával, meg a csiklójával, a lány feje homályos, de látszik, hogy mosolyog, tetszik neki. Ez durva. Vajon sokszor előfordulhat, hogy pettingelnek, vagy megujjazza az intim gyantázó a szebb kuncsaftokat, ha látja, hogy az vevő rá?

2017. nov. 14. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megtaláltam múltkor, és néztem, hogy miafax :D
2017. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez a csaj 21-23éves kb😃
2017. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

23 tuti nem, max 18-20. Másik gyöngyszem a szépségklinika csatornáján XD

https://www.youtube.com/watch?v=lH_lbZVGSks

2017. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on ennyi puncit még nem láttam
2017. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jútúbról az megy le, amit bejelentenek!


Én láttam olyan videót, ami a no censorship-ra való, mégis ott van (NE MEN ODA!!! ).

2017. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura, nekem valahogy sosem kellett teljesen pucérnak lennem a fazongyantához :D
2017. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért jaj...
2017. nov. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
87%
Hát én kozmetikus vagyok de még ilyen intim gyantát nem láttam. Én sosem vetkőztettem le puncéra senkit másik meg nem simogatom más punciját. Szerintem ide nem a gyanta miatt járnak... 🙂
2017. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!