Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem azért, de manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem azért, de manapság miért van ennyi töltött galamb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem sértegetni akarok senkit, csak megfigyeltem, hogy a mai fiatal nők nagy része el van hízva. Ilyenkor általában jönnek azzal a mindent körültáncoló érvvel, hogy alkati dolog, genetika, miközben azt látom csomó helyen, hogy zabálják a Mekis szemét kaját meg a csokit. Sőt, még dohányoznak is és isznak, mint a gödény. Miért nem lehet sportolni (többet) és tudatosabban élve odafigyelni a táplálkozásra?

Én férfiként nem dohányzom, nem iszok, nem zabálok egészségtelenül (alapból vega vagyok), rendszeresen sportolok, igyekszem tudatosan élni. Sok fiatal nő miért nem?

Életkor is jöhet és nemi besorolás is.


2017. nov. 17. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Zabálják a macaront meg a 2/3-részt cukorból 1/3-resz zsírból álló fánkokat ketpofara
2017. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Mert igénytelenek,el vannak kényelmesedve.Egyébként nem csak a nők,a férfiak között is szép számmal vannak elhízott pötsű zsírdisznók.
2017. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Ès gondolom Te Adonisz vagy.


Egyébkènt 70% genetika 30% életmód

Én a cigitől 15 kilót fogytam. Mert az evès helyett inkább elszívtam egy csigit és megittam 3 pohár vizet.

2017. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű: a mai fiatalok életvitele olyan amilyen. Tudjuk milyen. Kaja, pia, buli, net, társasági oldalak, plázák, gyorsétterem stb. No testmozgás. Mivel az utóbbiról leszoktak, utána nehéz újra kezdeni. Siralmas van sok duci fiatal...
2017. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Cigit bocs nem figyeltem
2017. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmi olyasmit, hogy adonisz vagyok kedves 73%-os. Valahol éreztem, hogy legjobb védekezés a támadás és lesz, aki bekóstol a kérdésemért. Szerintem nem igaz, én amondó vagyok, 50% genetika és 50% életmód. A dohányos nőktől egyenesen kiráz a hideg. :/
2017. nov. 17. 13:18
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
"nézd meg az anyját és menekülj" hihihihihi
2017. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Mert igénytelenek. És a legszomorúbb, hogy fiatal lányok nem figyelnek magukra. Én 30 évesen két gyerek után nem engedem meg magamnak hogy úgy nézzek ki, mint egy két 17 éves. És a genetikát hagyjuk, ha én arra hivatkoznék , nyugodtan lehetnék 100 kilós elhízott bálna.
2017. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Ki nem szarja le, hogy téged ez zavar? Próbálkozz olyanoknál, aki neked tetszik és ennyi. Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné (amíg nem árt másoknak), nem neked kell megfelelnie a nôknek. Hozzáteszem, nekem pont az egész napot kondiban töltô szelfizô fitnesszpïcsák és gyurmagyurik az ellenszenvesek, de nem sírok, elfogadom, hogy ôk ezt szeretik és pont. Hogy jönnék én ahhoz, hogy kiakadjak más életvitelén? Engem nem érdekel, hogy te zöldségzabáló fitnesszferi vagy, téged se érdekeljen, hogy mások mit csinálnak, megvan a lehetôséged olyan emberekkel ismerkedni, akik neked szimpatikusak. Egyébként hozzáteszem, gyerekkorom óta rendszeresen sportolok, mégsem ugatok bele más életvitelébe, inkább a saját életemmel törôdök.
2017. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
21/F
2017. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!