Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként feszélyezve lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként feszélyezve lennétek, ha 3as szexnél 2 férfi vs 1 nő felállás lenne?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm azt mondta,hogy a barátnőjét érdekelné a 3-as szex.

Rám gondoltak hogy szálljak be harmadiknak.

Hetero pasi vagyok.

Még nem volt ilyenben részem.

Nem tudom hogy nem lenne-e kellemetlen egy meztelen férfi intim közelsége.


Ti bevállalnátok?


2017. nov. 20. 17:29
1 2
 1/16 Modeler ***** válasza:
36%
Ez a 21. század betegsége. Ne menj bele az ilyen hülyeségekbe és a barátodnak is mond meg, hogy verje ki a hülye csaja fejéből de nagyon gyorsan.
2017. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
dehogy is,szálljál be,nagyon nagy élmény,én már többször voltam így párokkal,semmi kellemetlenség nincs benne,ne hagyjd ki!
2017. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem vállalnám be!
2017. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Több ilyenben volt már részem. Ismerőssel nem csinálnám. Van pár srác akikkel ilyen miatt tartom a kapcsolatot, és hívjuk egymást, ha van valami, mert mi biztosan elmegyünk egymás összejövetelére. Sokan mondják, de valójában kevés a megbízható ember, aki el is jön.

Ha fantáziálsz róla, tetszik a több pasis dolog, akkor próbáld ki. Nekem is volt hogy nem állt fel néha, de feltaláltam magam, és jól éreztem magam.

Ha tetdzik, próbáld ki, de én baráttal nem csinálnám.

32/F

2017. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
nem megyek bele ilyesmibe
2017. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem menj bele én biztos bele mennek habár én csaj vagyok
2017. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Én csak úgy mennék bele, ha nincs a másik férfivel semmi, lényegében a köszönést követő kézfogáson kívül hozzá sem érünk egymáshoz. És még úgy is zavarban lennék az elején egy kicsit valószínűleg, amikor például le kellene vetkőznöm előtte.


32/F

2017. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. A barátod tényleg vágyik erre, vagy csak a barátnőjét akarja boldoggá tenni? Mert nagyon nem mindegy, hogy ez egy kétségbeesett férfi vagy ő maga is erről fantáziál-e.


Mindenesetre szerintem semmiképp ne menj bele, még kárt tehet a barátságotokban később. A "legjobb", ha egy ismeretlent keresnek.


Személy szerint én nem mennék bele. És hadd tegyem azt is hozzá, hogy szerintem a legjobb az lenne, ha egy pár nem mások bevonásával oldaná meg a szexuális életük sivárságát, hanem kialakítanának egy még intimebb viszonyt egymással, új módokat találnának, hogy egymásnak élvezetet okozzanak. Pl. tantrikus szex, hogy csak egyet mondjak.


De ez csak az én véleményem, mindenki csinálja azt, ami neki a legjobb.

2017. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Barátnak nem nevezném. Összefutottunk párszor,köszönünk egymásnak,semmi több nem volt idáig.

Azt nem tudom hogy ő is akarja e vagy csak a barátnője.

2017. nov. 20. 18:10
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond nem volt ezzel soha, egy non több lyuk van :))
2017. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!