Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sok olyan nő van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan nő van, akinek azért jár fájdalommal a szex, mert a párja nem elég figyelmes és gyengéd?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

igen


40/F

2017. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Is is, a nö ha nem szol, ö is hibás, és ezt nöként mondom.
2017. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem így fogalmaznék. Előfordul nálam is, hogy fáj néha, de nem azért, mert durva a párom, hanem mert az a tempó, az az erősség megszokott általában. Nem azért csinálja úgy, mert nem elég figyelmes, hanem mert úgy szoktuk. Viszont például menstruáció előtti napokban ugyan az a tempó néha már kellemetlen. Vagy bizonyos pózok éppen fájnak, amik nem szoktak, mert fel vagyok fázva stb. Ebben az esetben nem az ő figyelmetlensége az ok szerintem, hiszen nem tudhatja, hogy éppen tetszik-e majd, vagy fájni fog. Viszont ha szólok, hogy fáj, akkor azonnal változtat. Ovulációkor alapból gyengédebb, mert tudja, hogy megérzem. Ahol ezek nem alap dolgok, az szerintem viszont a férfi hibája. Illetve ahogy előttem írták a nőé is, hiszen nem tudnak megfelelően kommunikálni egymással.

Viszont akinek mindig fáj a szex, ott tuti orvosi probléma van. Persze, nem segít rajta nyilván ha durvul a pasi, de a tartósan fájdalmas szex mindig nőgyógyászati problémát jelez.

2017. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom igen.


Mi párommal mindig jelzünk, ha valami nem stimm.

De csodás vele a szex mai napig.

Egymásra minden téren oda figyelünk, persze ez nem azt jelenti nincsen durva szex köztünk ;)


24/N (5 éves kapcsolatban vagyok vele)

2017. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemfeltétlen ezért de igen. Más dolgok is közrejátszanak hiába figyelmes ha......
2017. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

tulajdonkeppen en nem szeretem ha a ferfiak megb.sznak... es ezt szo szerint irom ! mert a legtobb nem tudja hogy kell, es azt hiszi ha kemenyen beled töfködi a farkat az neked huuu de jo !!!

hat nem a punci egy izom amit neked kell hasznalni !

en sokkal jobban szeretem, ha a parom nem mozog semmit, en csak felulok ra es meglovagolom. persze azt meg tobbnyire a pasik nem szeretik, mert nem ok vannak kontrolban es felnek, hogy hamar elmennek. ...

de ha elmennek az csuda jo, mert akkor megyek en is tobbnyire...

de ezt nem nagyon birjak felfogni ...

2017. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!