Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfitarsaim, ti nem veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim, ti nem veszitek eszre, hogy sokkal konnyebb szexualis kapcsolatot talalni, ha rosszfiuk vagytok?

Figyelt kérdés

Ha nem talalsz magadnak baratnot es erdekel a velemenye egy 23 eves sracnak, aki mar azt sem tudja, hogy hova pakolja a lanyokat, az olvassa el.


Tehat volt egy viszonylag hosszu parkapcsolatom, ami 15 eves koromban kezdodott es 20 eves koromban vegzodott.

Miutan vege lett, probaltam a rendes srac lenni, bokolni, romantikus lenni az ismerkedes elejen, mert en csak ilyen voltam.

Nos semmi nem jott ossze. Mar rohadtul nem tetszett, hogy, egy normalis romantikus srac, aki csak ugy dobalja a poenokat es megnevettet mindenkit nem tud talalni egy part durvan 3 even keresztul.

Teljesen elegem lett, eldontottem, hogy en nem fogok hajtani a lanyok utan egyaltalan tobbet, lesz ami lesz.

Ez volt vegulis eletem legjobb dontese csajozas szempontjabol. Arra jutottam, hogy eldontom, hogy en sokkal jobb vagyok a legszebb lanynal, akit mindenki akar. Elkezdtem vele beszelgetni es eldontottem, hogy nem fogom en ot bokolgatni, mivel en 10/10 vagyok, o pedig nem (ez csak a mentalitas, igazabol olyan gyonyoru lany mint o nem sok van).

Ezutan azt probaltam elerni, hogy lassa, hogy engem nem erdekel, hogy o milyen jol nez ki, milyen dogos, en egy "fszagyerek" vagyok, akinek akkora onbizalma van, hogy a lany a tudatalattiaban erzi, hogy az en mercem magasabban van mint az ove, mivel nem ajultam el, amikor fenyezte magat, hogy o utana hogy kusznak a sracok, tehat en mas vagyok mint a sracok talan 99.99%-a mar.

Ezutan o azert is bizonygatni akarta, hogy o erte akkor is doglenek a sracok, ezzel azt ertem el, hogy a vegen meg o jott utanam es nem forditva.

Es a kulcs az volt ennel a lanynal, hogy:

Mertem nemet mondani neki

Mertem feltetelekhez kotni az ajanlatait

Mertem cukkolni

stb.

A lenyeg az, hogy ereztetni kell, hogy te felettuk allsz, mivel ok nyilvan nem olyannal osszealni, akihez lefele kell huzni a mercet es nem felfele, hogy a srac mercejehez erjen. Nyilvan a legszebb lany, akit mindenki bombazonak tart nem fogja magat lekicsinyiteni, csak azert, hogy a romantikus srachoz menjen, inkabb megfeljebb szeretne menni, hogy megkapja a rosszat.


Nos ez nekem rengetegszer bejott mar, nektek is elkene gondolkodni ezen.


2017. nov. 27. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért ahhoz előbb meg kell fogni a lányt, hogy játszhasd vele a játékod. Ez meg kisugárzás kérdése..

A játék pedig addig működik, amíg a lány bizonyítani akar neked, amint rájön, hogy igazából nem is te kellesz neki (te meg esetleg jól belecsavarodsz) meg utána jön a pofára esés :D


Ha nem kelted fel a lány érdeklődését kicsit sem, akkor játszhatod te a nagymenőt.. mégsem leszel több a lány szemében, mint egy nagyképű hülyegyerek.


Egyébként az önbizalom tényleg fontos, az élet más területein is jól jön, de nemárt ha megmarad az egészséges szinten.. :)

2017. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem a romantika a baj, csak szimplán a zero küzdelem. Egy általánosan véve csinos csaj folyton folyvást kapja az ajánlatokat, így számára már nem érték egy férfi közeledése, mert megszokott és már az lesz a ritka, aki nem csicskul be egyből, az lesz az érdekes.

Ez olyan mintha találnál egy milliót az utcán azt nem becsülnéd annyira, mint ha azért megdolgoztál volna intelligencia ide vagy oda. A muff is látja hogy kajtatnak utána így azok a srácok könnyű prédák, csak bólintania kell és megkaphatja őket, ez nem érdekes, nem szenvedélyes, egy ilyen srác csak kiszolgáltatott és nem vonzó igazán. A nők is érezni akarják ezt a megküzdést valamilyen szinten ezért van ez.


De azért jegyezzük meg, flegmáskodhatnál és közönyösödhetnél napestig, le se $zarnának, ha nem hozol egy megfelelő szintet külsőre.

2017. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

nem kell rossz fiúnak lenni és taktika sem kell, csak intelligencia

én amikor kocka voltam és szinte egész nap a gépet nyomtam, játszottam, tanultam, akkor is sorra jöttek a lehetőségek elég szép lányokkal

nem kell ahhoz rossz fiúnak lenni, hogy lehetőséged legyen

2017. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
De észre vettük. És azt is hogy milyen szintű nőket lehet így felszedni.
2017. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hat nem arrol van szo, hogy milyen lanyt szed fel az ember. Volt kapcsolatom egyetemista normalis lannyal. Lehet egy lany szep es diplomas es teljesen normalis magatartasu, akkor is mukodik a dolog.

Es termeszetesen nem "rohadeknak" kell lenni, csak elerni azt, hogy ok kuzdjenek es ne te. Ugy allok hozza, hogy rohadtul nem erdekel mit akar a lany, de nyilvan nem fogom elkuldeni az "anyjaba", hogy jatszam a rosszfiut. Az nem rosszfiusag, hanem bunko-parasztsag. Ha megmutatom nekik, hogy en nem vagyok olyan mint a sracok 99.99%-a, hogy en nyalok, es nekik lanyoknak kell feltornaszniuk a mercet. A noket erzesek iranyitjak, ha megkapjak a kis dramajukat, ami nem az anyjaba elkuldes, vagy valami suttyo dolog, akkor sokkal jobban akarni fognak. Marmint en ezt tapasztaltam, aztan lehet cafolni

2017. nov. 27. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek így vannak, persze ez nem jelenti azt, hogy bunkónak kell lennie, de határozottan, magabiztosan előadni ezeket, az leveszi a nőket a lábáról.

Inkább a rutint nehéz hozzá megszerezni, hogy ez a magabiztosság, természetes kommunikáció magától jöjjön, sok gyakorlás kell azért.

2017. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Hat igen, ez nem az egyik naprol a masikra tortent, teljesen igazad van, vegre egy ferfi, aki atlatja ezt.

Es megint kiemelnem ez nem arrol szol, hogy rohadek legyen az ember a lannyal, hanem, hogy mutassok a dominanciat mar a kezdetektol fogva, amit a nok egyszeruen imadnak.

2017. nov. 27. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is pontosan így szokott működni. Annál inkább odavan értem egy pasi, annál jobban érdeklem, minél kevésbé mutatok érdeklődést. Ha azt éreztetem, hogy én nem vágódok hanyatt attól, hogy jóképű, gazdag, ilyesmi, akkor megintcsak jobban érdeklem. Ez azért van, mert mindenkinek az kell, akit nehéz megkapni.
2017. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, ezzel csak akkor szokott probléma lenni, mikor a pasi is játssza kicsit az érdektelent, és a végén mindketten azt hisszük, hogy nem érdekeljük a másikat :D
2017. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt azert hozzatennem, hogy az onbizalmas noket lehet ezzel megszerezni, nyilvan egy olyan no, akinek nincs onbizalma, nem fog harcolni, egyertelmu indokok miatt.

Veluk gyenged kell lenni, de az en mar nem leszek soha tobbet, csak a Team Capital.

2017. nov. 28. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!