Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Milyen pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen pasit néztek meg? Ha mondjuk a munkahelyen, utcán, szórakozóhelyen vagytok bárhol?

Figyelt kérdés

Tehát milyen pasira figyeltek fel?

Milyen az ideálotok?

Mit csináltok ha a közeli ismeretségi körötökben van olyan akire azt mondjátok (most vegyünk egy 9/10 10/10-es pasit, amúgy nem szeretek pontozni) hogy "jó pasi" " helyes pasi" és persze tetszik is, tehát még nem beszéltetek vele, de első látásra szimpatikus, jól néz ki, nagyon jól néz ki (jóképű, helyes) stb.

Ránéztek-e? ha igen meddig nézitek, vagy csak lopva néztek rá, elpirultok ha hozzátok szól, esetleg már az intim szférátokba is besétált, jó nyilván nem arra a bizonyos dologra gondolok, hanem közvetlen mellettetek megy el, véletlen hozzátok ér (pl. vállal) tehát ilyesmi.

Tehát úgy összességében hogy viselkedtek a közelében, visszafogottabban, vagy ellenkezőleg jár a szátok azt se tudjátok miről beszéltek ilyenkor.

A barátnőkkel összesúgtok-e valamit ilyenkor, mosolyogtok rá, illetve van-e olyan hogy nem bírjátok levenni a szemeteket róla.



2017. nov. 28. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég összetett kérdés. A kisugárzás fontos, én nagyon szeretem azokat a pasikat akik intelligensek. De nem azon a stréber módon, csak latszik már a tekintetén, hogy nem egy együgyű valaki. Innentől kezdve számítok arra, hogy jó beszélgető/vitapartner akinek van véleménye, es leköti a figyelmem. Nem azzal fog meg, hogy jo csajozos dumája van (persze az is számít), vagy hogy mennyire van kigyurva, hanem azzal, hogy az életről hogyan gondolkozik, milyen ember. :) De amugy a kék szem a gyengém ha ilyesmi is számít. :p

Randizni meg már rég voltam, mert van párom, de tökre zavarban voltam eleinte, és csak lopva néztem, amikor azt hittem nem néz. :D Telibe szemkontaktust kicsit zavarbaejtőnek gondoltam. De nyilván megvoltak azok a tipikus flörtölgetések, de amúgy mindenről beszéltünk ami szóba jött, nem csacsogás volt, legalábbis igyekeztünk valami tartalmat is tölteni a dologba ha már találkozunk.

2017. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én hallottam már olyat is, illetve hát tudom, hogy a kisugárzás az maga a kinézet. Lényegében igen, mert ha valaki, aki nem előnyös kinézettel rendelkezik, esetleg alacsony nem veszik észre a nők, annak már nem lehet nyerő kisugárzása, nyilván ezt általánosságba írom, mert bár nekem nincsen se magasság se súlyproblémám, de akinek meg van az alá tudja támasztani, és nem azok mondanak mást akik hozzám hasonlóan 180 fölött vannak jó adottsággal rendelkeznek, tehát nem szubjektíven nézzük hanem objektíven.
2017. nov. 28. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Nem nezek senkire, mert bunkosag.
2017. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kérdés, az ember lánya elgondolkodik rajta egy kicsit... :) Ha a külső tulajdonságokat vesszük, hányingerem van a mai átlag fiataloktól. Tizenhét éves lány vagyok, és abszolút nem tartom vonzónak a "gizda", rózsaszín V nyakú pólós, trottyos gatyás srácokat, akik valószínűleg már a szemöldök szedegetésén és a haj tűrögetésen kívül nem sok mindenhez értenek. Nekem nem az számít, hogy valaki milyen magas, vagy milyen színű a haja. Bár nyilván van, ami jobban bejön, például most egy olyan pasi varázsol el minden nap, akinek hatalmas zöld szemei vannak és szőkés haja. De volt már olyan, hogy fekete hajú és kék szemű tetszett. Olyan is, hogy vörös hajú... Szóval nem igazán ez a lényeg, hanem pontosan az, amiről előttem is írtak. Hiába vannak azok a nagy zöld szemek, ha nem látok bennük valami különlegeset. Számomra az értelem az a különlegesség (mert egy pasi szeméből valóban sugárzik az, ha értelmes). Okos pasit nem könnyű találni :)
2017. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez hülyeség - e de én megszoktam nézni a seggüket, hogy kerek vagy sem.. Nekem a formás popsi is bejön rajtuk meg az arcukat szoktam figyelni... 15/L
2018. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!