Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám ezt rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt rendesen megbeszélni a barátnőmmel? 19/f

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt és a szexuális életünk kimerül abban,hogy hetente 1x szexelünk.Én legalább hetente 2x szeretnék vele együtt lenni úgy,de nem engedi.Már felhoztam neki és azt mondta,hogy ha többször csinálnánk akkor megunnánk az egészet.Türelmes vagyok hozzá mert nagyon szeretem,de ezt nem nagyon tudom hova tenni.Mit mondjak neki?
2017. dec. 1. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát találjad ki mikor szexeteltek mellesleg meg senkit nem érdekel. Mindenki oda teszi magának ahova akarja .
2017. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Ha többször csinálnánk megunnánk? Te beveszed ezt az ostoba dumát?
2017. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
tényleg szánalmas egy szöveg :D
2017. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy neki elég jó, nem sértésből mondom, ne vedd magadra, csak minden embernek más az ízlése ágytéma terén. Eddig a leghosszabb kapcsolatom közel 2 év volt, naponta többször csináltuk, és ugyanúgy kívántuk egymást mint a legelején, ne vedd be a dumáját. :)
2017. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
48%

Hat ha nekem lenne baratom es szeretnem mindennap kívánnám es nem unnank egymasra sőt......

Szerintem nem szeret téged a heti egy még 30 evesen is fura nemhogy 19

2017. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Haver, a csajodat más dugja. :D
2017. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha neki igazán jó lenne a szex, nem így állna hozzá. Nem győznéd levakarni magadról. Inkább azon gondolkozz, igazán jó-e neki? Alapvetően ezen múlhat a hozzáállása.
2017. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony abban a lyukban más is jár...
2017. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 hónap után 1 menet után mindigcazt mondtam "mégegyszer"

Valami gáz van a csajjal.

23n

2017. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy valamit nagyon rosszul csinálsz és ő nem élvezi, vagy valaki más elégíti ki, ez a két lehetőség. :D
2017. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!