Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiakat egyáltalán nem zavarja, ha egy nő nézi őket miközben pisilnek?

Figyelt kérdés
Takarítóként ki-be járok a férfi mosdóba is. A férfiakat ez viszont egyáltalán nem zavarja, pedig kicsit engem is izgat a dolog, szóval el szoktam menni a piszoárok felé is. Ők viszont úgy tesznek mintha ott sem lennék.
2017. dec. 3. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar.


24/F

2017. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem annyira, de amikor férfiak bámulnak, az tud zavarni,pedig nem vagyok szégyenlős

18/F

2017. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten izgat, ha lányok, nők előtt pisilek ;)

Vannak fantáziáim is ;)

2017. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 RRR ***** válasza:
24%

nem

bár furcsa,hogy úgy van a takarító időd beosztva,hogy egybeesik a nyitvatartással...

2017. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ramone ***** válasza:
Nem zavar mert nincs mit szégyellnem :D
2017. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én elég szégyenlős vagyok, úgyhogy két dolog történhet ilyen esetben. Vagy nem akar jönni a pisi, és csak ott állok, mint valami idióta... :D vagy elkezd felállni miközben pisilek, mert izgat a nő, aki néz közben.
2017. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
11:34 : Óránként van takarítás.
2017. dec. 3. 11:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem illik ilyenkor bemenni, amikor férfiak végzik ott a dolgukat. Én biztos a nagyvécébe mennék ilyenkor. Nekem úgy jönne le, én zavarom őt a munkájában azzal, hogy ott vagyok és bosszantana, hogy nem tudok pipilni így.
2017. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 RRR ***** válasza:

ó,kedves kérdező

de "jó" neked:XD


#11:34

2017. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Van akit zavar van akit nem.

De egyébként a Takarítást akkor kell végezned amikor senki nem végzi a dolgát szóval szabályt sértesz mert lehet hogy eltelt az 1 óra de ha valaki épp kakál vagy pisil Te addig nem mehetsz be amíg nem végzett az illető a dolgával . És amíg takarítasz nem is tudnak bemenni mert be kell zárni az ajtókat és ki akasztani az információt hogy Takarítás miatt legyenek szivesek türelmesen várni.

Dolgoztam takarítóként tudom hogy megy ez.

23N

2017. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!