Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire általános, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános, hogy a magyar prostik sorsa az mint VV Fanninak?

Figyelt kérdés

Ugyebár egyre valószínübb, hogy ezt a lányt meggyilkolták.


Én eddig azt gondoltam, hogy aki Magyarországon "igényesebb" lalásos prostinak áll, azt "dolgozhat" egyedül is... Hiszen minden ami kell hozzá az egy telefon, internet, meg egy lakás.

És ha csak igényesebb vendégeket fogad, akkor se nem annyira veszélyes mint az utcai változat.

No meg nem is illegális maga a tevekenység, csak az adó csalás része, szóval akár adóhatna is...

Szóval en ezt így gondoltam eddig és akkor nem kell strici sem, az egészet lehet nyugton űzni, mindenféle alvilági egyletek nélkül.


Rosszul gondoltam?


A legnagyobb ilyen oldalon hirdető lányoknak is van stricijük és elveszik a pénzüket? Megjelennek náluk anelkül, hogy hívták volna Őket és beszervezik?


Ha RL-ról meglátogatok egy lakásos lányt/nőt és Ő hangsúllyozza a leírásában, hogy EGYEDÜL van, stb. Teljesen normális, ápolt, okos embernek tűnik, attól még Ő is csak bele van ebbe kényszerítve és lehet már önszántából kiszált volna?


Mennyire gyakori nem híresség prostik körébe, hogy gyilkossággal fenyegetik Őket?


Priviket is várok, ha valaki tud valamit de nem szívesen írná ide le...



2017. dec. 5. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgépelésekért, helyesírási hibákért...
2017. dec. 5. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Már Ne hari ki az a VV Fanni.?

Nézd aki Qrvának áll ne rinyáljon ha Baccák a lyukát.

Aki Qrvának áll benne van a pakliban hogy egyszer valaki kinyírja agyonveri,leszúrja mert a pasi számára csak egy prosti.

Pl itt van Nancy Őt is kinyirták pedig szép volt okos volt. De annyira nem volt okos mert Qrvának állt.

23N

2017. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%

Még annyit hogy rengeteg Lakásisnak van stricije

Engem is be akart fűzni egy strici hogy segít vendéget keresni csak ennyit meg annyit adjak.

Pff a Nagy lótúrót nem mentem bele.

Abból úgy is az lett volna hogy örültem volna ha a havi tampon adagot meg tudom venni . Meg kenyeret vajat.

Ui. Màr nem csinálom.

2017. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én sem tudtam, hogy ki Ő, de mivel erről szól most az összes magyar híroldal, ezért 5 perc alatt utána néztem.

(Meg amúgy láttam még asszem az adatlapjat régebben a rosszlányokon)


Ez amit meg írsz ez szerintem hülyeség, mert nem kéne ennyire veszélyesnek lennie a prostitualtság ezen fokának.


De pont erre irányúlt a kerdésem, mert ezen az oldalon is folyton hangoztatják, hogy mennyire biztonságos elmenni lakásos lányhoz, mert szinte mindegyik szabadúszó, s hogy manapság már alig vannak stricik, max. az utcaiműfajnál.


Közben meg lehet, hogy mind a kb. 1500 FOLYAMATOSAN aktív (több éven át) ilyen nő bele van kényszerítve.


És az a problémám, hogy kialamult bennem egy kép róluk, de nem látom át természetesen, hogy a valóság mi lehet...

2017. dec. 5. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Ne haragudj. De kb 5 éve nem nézek Tv-t mióta Egyetemen vagyok.

Koliban albiban nincs

2017. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért a híroldalak a tv-ben vannak?

Én sem nézek tv-t...


Viszont azt megkérdezhetem, hogy hogyan hajtottad el a striciket? (Már ha igaz amit írsz)

2017. dec. 5. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem olvasok hírportálokat se.

Elsőnek szépen magyarúl

Másodjára mondtam ha nem hagy békén fel jelentem zaklatásért. Egy darabig nem is jött.

Harbadik esetre már elhívtam egy Katona ismerősömet aki elvitte Kocsikázni.

Azóta nem láttam halottam róla.


Ne negondolj rosszra nem lett elásva.

2017. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem rég olvastam egy beszámolót nyilván picit kétkedéssel fogadom ezt is de konkrétan a németországi helyzetet vizsgálták és ott gyakrannem klasszikus értelemben vett futtató kényszeríti a lányt nőt a prostitúcióra hanem a párja vagy családja nem biztos hogy fizikai eszközökkel de lelki ráhatással is akár. még pár éve volt egy köny a "Egyetemista lány támogatót keres" ha hinni lehet a riportoknak ott előfordult hogy miután a lányról odahaza kiderült hogy miből van pénze az anyja azt mondta hogy nem mondja el senkinek ha a lány ad pénzt a ház felújítására. Azt tartom problémának hogy itt is a bizonytalan személyiségűek vagy a függőségre hajlamosak kerülnek hatalmas bajba hiszen vannak nem kevesen akik nem prostituáltak de mondjuk egy utazásért bizonyos "szolgáltatásokra" hajlandóak és a jó isten nem bizonyítja be hogy ki és miért fizetett de talán ők nem csúsznak vagy kevesebben bele és nem állandó jövedelemnek tekintik hanem kiegészítésnek.
2017. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De például a sugar daddy - sugar baby kapcsolatok engem is foglalkoztatnak, és ha milliardos lennék, akkor lehet regisztrálnék is arra a bizonyos ezzel foglalkozó oldlalra...

Mert én ahogyan elképzelem ott nincsen senki kihasználva, mindenki azt kapja amit megbeszéltek. Szerintem.


Az ilyen kapcsolatokba meg aztán biztosan nem szolhatnak bele 3. felek, szóval ez szerintem jóval biztonságosabb.


Viszont ha a prostitucióhoz katona ismerős kell és a stricik felbukkanása garantált, akkor csak a szerencse kérdése, hogy az adott lány/nő mennyire sűlyed bele a dologba és hogy képes e kiszálni.

2017. dec. 5. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

szerintem biztosra vehetitek, hogy a 'normális' nők az oldalon maguktól csinálják. Csak egyidú múlva meg fogják őket keresni olyanok, akik befenyítik őket, és védelmi pénzt szednek. Így belemennek.


A másik dolog, hogy a kuncsaftok is emberek, és az emberek jó nagy része egy kiszámíthatatlan aljas hazudós nyomorék. Beleszeretnek, aztán meg bekattannak. Rájátszik az is, hogy a prostik összevissza kamuznak azzal kapcsolatban, h nekiik épp milyen jó, és kb. pont ő a legjobb férfi a világon

2017. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!