Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire általános, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános, hogy a magyar prostik sorsa az mint VV Fanninak?

Figyelt kérdés

Ugyebár egyre valószínübb, hogy ezt a lányt meggyilkolták.


Én eddig azt gondoltam, hogy aki Magyarországon "igényesebb" lalásos prostinak áll, azt "dolgozhat" egyedül is... Hiszen minden ami kell hozzá az egy telefon, internet, meg egy lakás.

És ha csak igényesebb vendégeket fogad, akkor se nem annyira veszélyes mint az utcai változat.

No meg nem is illegális maga a tevekenység, csak az adó csalás része, szóval akár adóhatna is...

Szóval en ezt így gondoltam eddig és akkor nem kell strici sem, az egészet lehet nyugton űzni, mindenféle alvilági egyletek nélkül.


Rosszul gondoltam?


A legnagyobb ilyen oldalon hirdető lányoknak is van stricijük és elveszik a pénzüket? Megjelennek náluk anelkül, hogy hívták volna Őket és beszervezik?


Ha RL-ról meglátogatok egy lakásos lányt/nőt és Ő hangsúllyozza a leírásában, hogy EGYEDÜL van, stb. Teljesen normális, ápolt, okos embernek tűnik, attól még Ő is csak bele van ebbe kényszerítve és lehet már önszántából kiszált volna?


Mennyire gyakori nem híresség prostik körébe, hogy gyilkossággal fenyegetik Őket?


Priviket is várok, ha valaki tud valamit de nem szívesen írná ide le...



2017. dec. 5. 17:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Gyerekek nagyon sok filmet neztetek,befenyitenek egy mar dolgozo not? Vedelmi penzt kernek tole?
2018. márc. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!