Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátlás: Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás: Ti hogyan beszéltétek meg a párotokkal hogy hogyan védekezzetek? Volt-e vita, és kellett-e váltani valamikor?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte óvszert használtunk mert épp gyögyszerváltás előtt voltam utána tablettáztam addig amíg nem akartunk gyereket.

Páromnak az óvszerrel sincs gondja .

23N

2017. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszerváltás*
2017. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Eloszor ovszerrel vedekeztunk, majd kozolte a parom(en vagyok neki az elso), hogy annyira szeretne erezni gumi nelkul. Feltem, de belementem. Egyszer-ketszer bedugta, aztan vett fol ujabb gumit, igy ment el. En hoztak fol legkozebb, hogy hagyjuk az oveszert. Annyira rakaptam az erzesre, hogy nem birtam magammal. Azota se hasznaljuk, ennek mar 4 eve.

L

2017. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó...

Ebben a témában segíthetnél kissé..

Párom is így volt, rákapott, nmajd az első gyógyszer nem vált be neki, így visszatértünk a gumira.

Viszont msot is rendszeresen beleül, vagy berakja, úgy helyezkedik hogy becsusszanjoin, gumi nélkül, mert nem bírja ki az érzés nélkül... de másik gyógyszerre nem tudom rávenni, viszont arra sem hogy foylton gumit húzzak..

Ötlet?

25 évesek vagyunk

2017. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nuvaring, pesszarium
2017. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4#, a 3# vagyok.

En nem mondok semmit, nem ajanlom, hogy kiserletezgessetek, milyen mindig gumi nelkul, nehogy becsusszanjon a baba. Mi azert vedezunk mar megszakitassal, mert 3 gyogyszert szedtem kb 1,5 ev alatt, es egyik se valt be, nagyon rosszul voltam toluk, valami gond lehetett az osszetevokkel szerintem, de egyik dokinak se volt kedve kivizsgalni....

Raadasul mostanaban belsoleg sem stimmel nalam valami, ezert normalis orvost keresek, aki rendesen kivizsgalna vegre, mert egyszeruen nem hiszem el, hogy evek ota nem csusszanna be veletlen baba ha mindketten egeszsegesek lennenk+ konkretan nem is vedekezunk. A parom is mondta mar parszor, hogy lehet, hogy nem vette ki idoben , de mivel nem tortent semmi, folytattuk tovabb ezt a modszert.

Azert esik a gyanum sajat magamra, mert a menzes se az igazi, neha beszur a mehem tajekan stb. Olvastam egy igen komoly noi betegserol, amiknek ezek a fobb tunetei, es ha nem kezelik idoben, meddove is valhatok. Nyilvan nem adok a net szavara 100%-ban, de elgondolkodtat, hogy ilyen is lehet. Szoval ha talalok rendes dokit, kivizsgaltatom magam es ha minden ok, szeretnek masfajta fog. gatlot szedni. Nektek pedig ajanlom, hogy menjetek el egyutt nogyogyaszhoz, mondjatok el neki, mint szeretnetek. Mar kismillio fog. gatlo modszer letezik, kerdesek es vizsgalatok alapjan megtalalhatjatok segitseg altal a nektek legmegfelelobbet.

Bocsi a kis regenyert.

2017. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves #3-as.

Érdekes a sztori..de én nem feltétlenül gondolnék gondra...

Nekünk teljesen tervezett baba is csak hónapok alatt jött össze... csupán azért, mert nem találtuk el azt az egy napot...

Nem olyan könnyű teherbe esni (vannak kivlételek). Alapvetően pontos időzítés is kell hozzá.

2017. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
nincs vita, a nő dönti el, hogy neki melyik kényelmes. Ha majd a férfi vállalja be, hogy töm e magába hormonokat amik meddővé teszik, akkor beleszólhat, hogy mit preferál.
2017. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi először óvszerrel próbálkoztunk de az nagyon nem volt élvezetes a számomra. Kb mint a sivatag,olyan voltam. Ezért elkezdtem tablettát szedni. Azóta egyszerűen minden szuper. Párom egyik módszert sem ellenezte.

(Lány)

2017. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk óvszerrel nem vàlt be, mert a párom (férfi) szinte semmit nem érzett, nekem viszont kifejezetten kellemetlen érzés volt. Így hát kipróbáltuk gumi nélkül, akkor nem volt gond, és én mondtam neki, hogy valami védekezés mégis kellene, mit szólna, ha gyógyszert szednék? Örült neki, mert egyelőre még nem szeretnénk babát, éppen szóba akarta hozni ő is a témát.
2017. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!