Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopásnál mennyire szorítsam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopásnál mennyire szorítsam rá az ajkamat? És mennyire kell szívni?

Figyelt kérdés

Ha körözök picit a nyelvemmel a makkja körül az elején, mielőtt a számba veszem, az jó? Van még tippetek?

Csináltam már párszor, évezi, de még jobban akarom.



2017. dec. 16. 19:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*élvezi (bocsi, elírtam)
2017. dec. 16. 19:58
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Ingyen gyakorolhatsz rajtam.
2017. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, (bár azt hittem nem szükséges), hogy gyakorolni nem szeretnék senkin, se azt, hogy megtanítsátok személyesen. Közönséges kommenteket légyszi ne!!
2017. dec. 16. 20:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Szívni nem kell.Ha már csináltad,akkor tudod,hogy mennyire "kell" rászorítani.

Ha nagyon nincs benned kreativitás,akkor nézz meg 1-2 videót.

2017. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta szívjam, mert az jó neki.
2017. dec. 16. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha megmondta,hogy szívd,akkor azt is meg fogja mondani,hogy mennyire esik jól neki.Mi nem tudjuk,hogy neki hogy jó.
2017. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre a válasza az "eléggé". (próbáld ki az ujjadon, amíg nem fáj addig jó lesz szerintem) + Tipp: Figyelj a fogadra, akár gyakorolj valamin amin látod utána, vagy érzed közben ha hozzáér.
2017. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csajként mikor új parnterem van és együtt vagyunk pár hónapja felszoktam dopni 2-3x hogy gumibaba akarok lenni és azt tegyen velem amit akar illetve mindent mondjon amit akar!

Ilyenkor kiderülnek azok az apróságok amire vágyik pl volt egy fiúm aki azt élvezte ha szó szerint véresre szívom a heréjét...

Volt egy aki meg azt ha a mellbibóját jól egcsípem mikor nagyon élvezi a szexet

2017. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az elején meg közben is körözhetsz a nyelveddel, de úgy is, hogy a szádban van!
2017. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez a kedvencem:


Először csak elkezded kéz nélkül csókolgatni lágyan a farkam körül a lágy részt. Apró csókokat lehelsz rá, a combbelsőmre is. Utána a még fel nem húzott bőr körül gyengéden körzöl a nyelveddel kicsit. Puszilgatni kezded a szerszámomat, ami látványosan elkezd dagadni ettől. Amikor felcsúzik a bőr rajta, bekapod a makkomat és lassan körzöl körülötte a nyelveddel de úgy, hogy a fitymafékemet is nyalogatod, csikized nyelvvel, sőt, szeretem, ha ujjbeggyel is masszírozzák a féket. Végighúzod hosszában alulról felfelé a péniszemet a nyelved hegyével, miközben a kezeddel masszírozgatod, gyengéden morzsolgatod a heréimet. Amikor felértél a makkhoz, bekapod és továbbra is körzöl körülötte, nyalogatod, meg is szívogatod kicsit, majd jobban mélyebbre kapod a péniszemet először egyik, majd másik oldalához a szájüregednek, hogy érezzem a melegségét és puhaságát annak. Picit ráfogok a fejedre és dugni kezdem a szádat.

Majd nagyokat nyalintasz alulról felfelé a makkomnál, szopod egyre keményebben és közben verheted is. A lényeg, hogy ne mindig fogj rá kézzel, legyen kéz nélküli rész is benne illetve amikor ráfogsz, akkor térj át rövid időre a száddal a heréimre: szívogasd őket, kapd be, szopogasd, miközben vered a brét. Legyen változatos a stílusod, de amikor rázendítesz keményebben, akkor már ne változtass a ritmuson, mert kizökkenek. Olyankor csapasd vadul, monoton módon, hogy a végén telelőhessem a szádat vagy az arcodat, ahová engeded. :)

2017. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!