Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, ha férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha férfiként egyáltalán nem akarok férfias kinézetű lenni, akkor nem leszek vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem magam jól, hogy vékony vagyok. Borotválom a felsőtestem, mert igénytelennek tartom a szőrös testet. Az arcomat 2-3 naponta borotválom, mert utálom a borostát is...

2017. dec. 17. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt vágod,hogy a dzsásztin bíberre mennyi tini lány bukik,ugye?

Férfias?Nem.

2017. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1-es Justin Bieber helyes srác, szép vonásai vannak. Nem férfias,de attól még igenis jólnézki és 30-as korára iszonyat jó pasi lehet belőle.


A kérdésre vàlaszolva.


A legtöbb nő szerintem nem fog téged férfinak tartani, ha ilyen hü.geket kérdezel. Önértékelési problémáid vannak tán? Ezzel kezdj valamit,mert ez a legtaszítóbb dolog.


Volt már vékony barátom. Nem volt izmos,de neki jól állt,hogy szálkás vékony. Olyan "aranyos" volt és mégis imádtam minden porcikáját. Az arca neki is csupasz volt. Az mondjuk nekem nem tetszett,de csak mert szeretem ha egy férfi borotás. Az szexi és 10-ből 10-pasit öltöztet a borosta.


Ha majom vagy akkor tényleg nyírd a tested. De egy pici szőr a melkason vagy a köldöktöl lefelé tartó szőrcsík még nem igénytelenség. Hanem SZEXI és nagyon férfias!

2017. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Lányoknak talán.

Nőknek nem. A nőknek férfi kell, nem fiú.

2017. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Önértékelési problémám szerintem nincs amúgy. Én így érzem jól magam. Csak az érdekel, hogy ez mennyire vonzó egy nő számára.
2017. dec. 17. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 A kérdés nem arról szólt,hogy mennyire helyes vagy,hogy szépek-e a vonásai,hanem,hogy számít-e,hogy nem férfis.
2017. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#férfias
2017. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as: Akkor én nem vagyok nő mert undorodom a szőrtől?

Nálam előny ha egy férfi szőrtelen.

21/N

2017. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ez olyan hülyeség, hogy " a lányoknak tetszik, a nőknek nem". Mind különbözőek vagyunk...
2017. dec. 17. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:

A férfias megjelenés,nem csak a szőr mennyiségétől függ.Az egész összkép számít.

Az ilyen tini fiús kategóriájú srácok,azok pl.szörnyen néznének ki szőrös mellkassal.

2017. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férfiként írom hogy tegyél az egész világra,magas férfiként annyit sikerült elérnem hogy a sokévi rengeteg hasazással megvastagítottam a derekam így az a kevés felesleg(183cm/77kg)meglátszik rajtam mint a swarcinak azon az ominózus tengerparti fotón,na meg a plusz sokévi fizikai munkától néha fájnak az izületeim.Fogorvosra költsél fogkőleszedés hogy ne veszítsd el!Azok a nagy maci férfiak 50-60 évesen betegségekkel küzdenek,a szikár magas 87éves bácsit mindennap látom lemenni frissen borotváltan a kocsijához,néha elszégyellem magam.Kerékpározás,úszás!Jelqing hogy kielégítő életed legyen egy szeretett nővel.
2017. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!