Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexchatből valódi szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchatből valódi szex. Mennyire jellemző szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kollégámmal a kezdetektől fogva volt köztünk valami szikra. De úgy voltunk vele, hogy kollégával nem! Csak flört volt.

Aztán egy nehéz nap közepén beszélgetés közben elkezdte masszírozni a vállam, a nyakam, majd hirtelen abbahagyta, és átült a helyiség másik végébe, szerintem beindult...

Aztán este rámírt, hogy újra meg akar masszírozni, de végig az járt a fejében, hogy elkap és megcsókol. Próbáltam viccel, kis flörttel elütni a dolgot, de szó-szót követett, és kezdődő chatszex lett belőle. Igazi chatszexnek még nem mondanám, de mindketten felizgultunk, az biztos. Olyan érzésem van, hogy ebből előbb utóbb lenne valami.


Milyen gyakori szerintetek, hogy egy chatszexből valóban szex lesz? Inkább hanyagoljam a chatszexet is?


Nem tudom, hogy tudnánk egy kaland után együtt dolgozni, komolyabbat pedig semmiképp nem akarunk egymástól.


2017. dec. 18. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én eleve nem tudom mert még nem szexchateltem olyannal aki nem adta ki másnak magát pedig jo lenne
2017. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért válaszolsz?
2017. dec. 18. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én esetemben volt rá példa! f.
2017. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Spiritrobber ***** válasza:

Nos a chatszex általában nem a szomszèddal van szóval elég egyértelmű hogy átléptetek egy határt ami mindig bennetek lesz.


Hogy lesz e szex az ezek után csak rajtatok áll.

Ha engem kérdezel csak az a kèrdès hogy mikor.

2017. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10ből 9x szexeltem azokkal a lányokkal akikkel szexchateltem szóval esélyes.
2017. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordult már nálam is ilyen! L
2017. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!