Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek szexkapcsolatba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Fél évig jártam a barátommal. Ő szakított velem. Pár nap múlva megkeresett, hogy ugyan a kapcsolat nem működik közöttünk, de a szex az nagyon jó és csak szexelni járjunk össze. Én még mindig nagyon szeretem, nagyon szeretnék vele lenni, csak félek attól hogy csak kihasznál, aztán ha már nem kellek neki eldob. Ti mit tennétek a helyemben? 19L
2017. dec. 28. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én exemmel ez még fél évet ment.

(Fiú vagyok)

2017. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan túl érzelmes és túl öreg vagyok de pasi ként egyik exemmel sem mentem volna bele ilyenbe. Egszer az egyik mivel még mikor együtt voltunk volt egy meghívásunk egy bálra és mondta hogy na menjünk és aludjak nála kb ezt kínálta fel de nem mentem bele ha minden jól működött akkor maradt volna a kapcsolat is, vagy akkor nem alakítok ki párkapcsolatot hanem egy olyan valamit ami majdnem az de szex van benne...
2017. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én baszn-k rá ha dugnu akar menjen olyan luvnyához ha már téged dobott


Keresd értelmesebbet

2017. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehogy még te alázkodj meg neki. Ha tele van a fa...a ürítse ki ahogy akarja.

21ll

2017. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne menj bele.

32/F

2017. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se menj bele.

1. Csak kihasznál

2. Ha tele a pittony, ürítse kézzel

3. Ha te még mindig szereted, de ő csak szexet akar, magadat kínoznád, vagy ami rosszabb, hitegetnéd...

2017. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. dec. 29. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!