Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A C-s vagy a D-s mellek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A C-s vagy a D-s mellek szebbek, izgatóbbak, mutatósabbak?

Figyelt kérdés
Ha lehet a lányok véleményére lennék kíváncsi

2017. dec. 31. 16:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a D-ek igaz nekem csak B van de ezzel is elvagyok :) 36N
2018. jan. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nalunk a D-ben voltak jobban, de ott 32 ovonokepzos csaj jart. 32-bol 26 firstclass.
2018. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
D általában már lóg, én egy C-t választanék az esetek 90%ban. De ez nem méret függő, vannak nagyon csúnya mellű lányok, tök mindegy mekkora a mérete, és fordítva is.
2018. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nekem C-s a mellem és feszes és a barátomnak tetszik
2018. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nagyobb=szebb???????? Most nem akarok ízléstelen lenni, így nem linkelgetek képeket. Nagyon sok nagy taszító mell van. De kicsiből is van sok csúnya. A szépsége nem a méretétől függ, de persze alapvetően mindenki szereti a nagyot. De nyilván egy szép formás és még nagy mell is az olyan szent grál. De ezeknek az ideáknak senkinek nem kell megfelelnie, mert nem elvárás. Ez nem ha nincs ló, jó a szamár is esete. Hanem egyszerűen nem ebből áll egy nő vonzósága. De eleve nincs tökéletes külsejű nő szerintem. De persze férfiban se nagyon van olyan, hogy tökéletes arca, teste és férfiassága lenne, bár ezt én annyira nem tudom megállapítani. Bár lányok véleményére voltál kíváncsi, de mint mondták már előttem ezt nem elsősorban nektek kell eldönteni. Elve benne van a kérdésben, hogy "izgatóbbak". Akkor tedd a leszbikus kérdések közé, ha ilyen kérdésre a részletezésben beleírod, hogy: "Ha lehet a lányok véleményére lennék kíváncsi"!
2018. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A kor elorehaladtaval, a terhessegek-szoptatasok szamaval valtozik a meret es a forma. Altalaban nem a jo iranyban. Minel nagyobb a mell, annal nagyobb esellyel lesz megereszkedett kesobb. De ez nem torvenyszeru, vannak szerencses alkatu nok.

Ezek miatt inkabb a C-t mondanam, de hat a forma fontosabb, mint a meret. Bar ez is izles dolga.

2018. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Minden arány ès alkat függő.

Mindegyik szèp. Nekem elèg a c-s mèretű.

2018. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Minimum D.
2020. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nekem pl nem tetszenek a d-s mellek

A c még elmegy de nekem már az is sok.

Szóval B-s mell párti vagyok

19/L(nekem B-C kozott van)

2020. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem tökmindegy milyen? Cici legyen(L) :D

Amúgy sok mell különböző, és azt gondolom ezzel nincsen problémája a legtöbb férfinak, sőt, én a kicsit logósabb melltípusokat is kedvelem.


Ha pedig semmi sem jó: Még mindig ott a mellplasztika lehetősége.

2020. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!