Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak, ha a csajotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, ha a csajotok leszop benneteket és ti élvezitek, akkor mondtok neki valami dicsérőt vagy nem? Pl ez jó volt cica!

Figyelt kérdés
Az én pasim csak fekszik mint egy darab fa. Én csinálhatom szarul vagy ő egy érzéketlen ...?
2018. jan. 2. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam halkan nyögdécselni, írányítom hogy jó legyen ;) élvezéskor mindíg megdícsérem, pl.:isteni voltál, nagyon finom a szád ;)
2018. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szokott dicsérni?

Ha igen akkor lehet rosszul csinálod ha nem akkor valószínűbb, hogy ő nem így fejezi ki a szeretetét.


Pl. nekem is nehezemre esik dicsérni a másikat és hacsak nem tudom, hogy ő ezt élvezi akkor inkább hallgatok. De mondjuk szeretek szívességeket megtenni, szóval ha elégedett vagyok meg ha nem is akkor is kötelességemnek érzem, hogy "törlesszek"

2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Partnertől függ, de általában inkább csak magamhoz húzom és szorosan átölelem. Több szokott abban az ölelésben lenni mint a szavakban.


Ha a partner kifejezetten olyan, hogy igényli, vagy a szituáció olyan volt, hogy ez jön magától akkor persze, hogy jön a dicséret. Pl. ha lehet látni rajtam, hogy marhára kell és gyorsan elintézik mindenféle romantika nélkül az pl. ilyen szituáció. De általában a szeretkezős változat jobban tetszik.

2018. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis dícséret szerintem mindenképpen jár!!
2018. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem meri mondani. Kérdezed? Én amúgy szoktam mondani :)
2018. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem utána mindig agyon dicsernek.
2018. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem elég dicséret a kemény cerka és a nagy sugarú spriccelés? Mondjuk aki jól csinálja, az tudja már magáról, hogy jó.
2018. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ő azt hiszi hogy te tisztában vagy azzal, hogy milyen jó vagy. de ha zavar hogy nem mond semmit akkor említsd meg neki.
2018. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megdicsérem, és viszonozom is.
2018. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze jár egy kis dicséret, meg szoktam simizni a buksiját ha ügyes volt.
2018. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!