Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexhez hány cm-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexhez hány cm-es farok az ideális?

Figyelt kérdés
Furcsa lehet a kérdés, de elég fontos. Az eddigi barátaimnak csak kb. félig, 2/3-ig tudtam bekapni, pedig szeretném tövig "elnyelni". Tudom, a makkot kell főleg kényeztetni, de szeretném az ajkaimmal érezni a zacskót is, amint elnyelem a "rudat". Van, aki szokta így? Egyáltalán hány cm-ig lehet megcsinálni ezt?

2018. jan. 3. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az én farkam, bevallom nem túl nagy. 14 centi. Volt barátnőim teljesen betudták kapni. Sosem volt rá panasz.
2018. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a szád nagyságától és a gyakorlottságodról függ :) az előző partnereidnek mennyi volt kb? az alapján lehet viszonyítani
2018. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már átlagos méretű farok esetén is mélytorkozni kell, hogy ezt el tudd érni. Ha rákeresel elég sok anyagot talált a neten, a lényeg, hogy némi gyakorlással ki kell kapcsolni egy reflexet és be kell engedni a végét a torkodba. A legtöbb pasi megveszik érte, de nem könnyű elérni és nem is a legkényelmesebb a nő számára. Persze sok olyan dolog van ami nem kényelmes, de mégis csinálják férfiak-nők csak azért mert izgatja őket.


Mélytorok nélkül csak a bőven átlag alatti farkat tudod bekapni tövig. Próbáld ki, gyakorlatilag ha a középső ujjadat bedugod tövig a szádba, már akkor eléri a garatot. A legtöbb farok azért ennél hosszabb.


Ha megvan mag a technika, akkor általában megy már rövidebb-hosszabb farokkal is.

2018. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Előző barátaimnak szerintem 17-18 cm-es volt, de sajnos nem mértem le. Lehet, hogy akkor furcsán néztek volna rám, most viszont okosabb lennék. :o)
2018. jan. 3. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
17 cm a páromé, simán megy tövig
2018. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Csak az a farok ideális, ami pontosan 16,7512 cm!
2018. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen nők is vannak, én meg kifogtam egy olyant, amelyik meg markolni sem akarja, csak két ujjal hajlandó hozzáérni...
2018. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: nagyon sajnálom, próbáljátok bekenni valamivel (tejszínhab, lekvár, csokipuding, méz stb.), hátha nagyobb kedve lesz ráhajolni. :o)


3: Igazad lehet, azért remélem, nem reménytelen a helyzet, max. kisfarkú pasikkal kell barátkoznom. Persze, ha ismerkedéskor bevallja ezt valaki...

2018. jan. 4. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
17,4 sajnálom ha nem tudod tövig leyelni de felajánlom gyakorlásra :D
2018. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Öszintén! Az orálon kívül beérni egy kicsi farokkal, mondjuk a hüvelyedben? Illetve mekkora a kicsi?
2018. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!